Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

DOPROVODNÝ PROGRAM

 

Letní sezóna je konečně v plném proudu, ale svět módy už nevděčně myslí na příští rok a vyhlíží zajímavé kousky, které zaujmou na pultech obchodů. A to znamená jediné: opět nastal ten pravý čas pro veletrhy STYL a KABO. Letos opět s řadou novinek.

Kdo by neznal jméno Oscar de la Renta nebo Emilio Pucci? Tvorbu obou renomovaných zahraničních návrhářů můžete ocenit na speciální přehlídce, kterou jsme exklusivně pouze pro veletrh STYL zajistili ve spolupráci s pražským obchodem Obsession. Česká premiéra posledních pret á porter kolekcí prezentovaných ve světě proběhne v pavilonu P v neděli 18. srpna.

Ikony času“ je název módní přehlídky kolekce studentů Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze, která proběhne druhý veletržní den v pondělí 19. srpna. Modely inspirované „ikonickými oděvy a doplňky“ nechtějí jen připomínat oděvní historii, ale ukazují také trvalý význam ikon v současné i budoucí módě.

V maratónu módních přehlídek nebudou chybět tradiční kontraktační přehlídky kolekcí vystavovatelů. Všechny přehlídky se konají na přehlídkovém mole v pavilonu P - konkrétně to budou prezentace kolekcí klasické módy STYL SHOW, přehlídky plavek a plážového oblečení BEACHWEAR SHOW a přehlídky spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW „Day & Night“.

Hlavním partnerem módních přehlídek je MATRIX – profesionální vlasový styling a kosmetika.

 Osobnostmi předváděcího týmu jsou Tereza Fajksová a Denisa Domanská.

Ikony určitě objevíte také na výstavě „Symfonie kabelek“, kterou připravilo Muzeum města Brna a na veletrhu KABO v pavilonu F si ji můžete prohlédnout v předpremiéře. Provede vás historií tohoto nezbytného doplňku a ukáže rozmanité materiálové i tvarové proměny, kterými kabelky v minulosti procházely.

V pavilonu P bude také výstava historických vyšívacích strojů pro výrobu rukavic představíme v expozici p. Stanislava Váchy, a to po celou dobu veletrhu.

Pro obchodníky i vystavovatele jsou připraveny zajímavé panelové diskuse, workshopy a zahraniční trendové prezentace, a to přímo v pavilonu P ve foyer v přednáškových sálech.

V Pavilonu P naproti přehlídkovému molu do prostoru LIVE GALLERY srdečně zveme všechny vystavovatele, návštěvníky a další příznivce módního průmyslu. V tomto místě se seznámíte nejen s aktuálními trendy prostřednictvím vybraných kolekcí vystavovatelů prádla a plavek, ale současně můžete společně s námi neformálně zahájit veletrhy STYL-KABO v neděli 18. srpna v 9,30 h.


Přehled doprovodného programu ke stažení:


MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Módní přehlídky vybraných vystavovatelů a přehlídky speciálních hostů

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY

Diskuse, přednášky a workshopy při veletrhu

PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY

SPOLEČENSKÁ SETKÁNÍ, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ

Vyhlášení výsledků soutěže o Cenu Nadace Jana Pivečky, předání ocenění Česká kvalita, Žirafa a další.

SPOLEČENSKÁ SETKÁNÍ, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ

DOPROVODNÉ EXPOZICE

KABO FORUM, SYMFONIE KABELEK, LIVE GALLERY, FRESH FASHION...

DOPROVODNÉ EXPOZICE

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště