Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Texsr: Světová novinka - župany Prowell

 

Firma Texsr z Českých Budějovic nabídne letos poprvé na 40. ročníku veletrhů STYL a KABO v Brně unikátní župany z materiálu PROWELL®. Materiál je světovou novinkou a svými vlastnostmi předčí stávající froté materiály.
Tento materiál vznikl ve spolupráci českých textilních odborníků a Technické univerzity v Liberci za podpory Evropské unie.

Materiál PROWELL®, využívá nové technologické možnosti výroby luxusních smyčkových tkanin a dokonalou znalost rozdílných vlastností materiálů. Tým vývojářů navrhl, ověřil a otestoval novou konstrukci smyčkové tkaniny, která má různé vlastnosti na lícové a rubové straně - rubová strana přicházející  do styku s pokožkou má schopnost odvádět vlhkost z těla a předávat jí lícní, smyčkové straně tkaniny, odkud se vlhkost odpařuje do ovzduší. Takto se na těle zachovává příjemný pocit sucha a tepla. Kromě rychlého schnutí a hřejivého komfortu je výhodou tvarová stálost a nízký objem.

Pro první zákazníky je k dispozici vzorková podniková prodejna v Českých Budějovicích na ulici Antonína Barcala. Firma Texsr usilovně pracuje na prodejní síti složené ze spolupracujících obchodů nabízejících plážové, koupací, hotelové a wellnesové textilie. Firma Texsr z Českých Budějovic exportuje mimo jiné i do Itálie, Malty, Belgie, Maďarska, Slovenska, Ruska,…

Seznamte se s unikátním materiálem PROWELL®, který svými vlastnostmi přináší revoluci froté výrobků. Novinky z tohoto materiálu můžete shlédnout nejen na stánku společnosti Texsr v pavilonu P - stánek č. 125, ale i na přehlídkovém mole v rámci kontraktačních přehlídek. Více informací na www.texsr.cz nebo využijte telefonický kontakt 385 513 900 na vzorkovou prodejnu.

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště