Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

SVĚT DOLLY MARTIN - svět exotické krásy!

 

Šperky z Tichomoří se značkou Svět Dolly Martin vyprávějí příběhy hlubokého modrého oceánu, sněhobílých pláží a vonících květin. Na 40.ročníku veletrhu STYL můžete spatřit bohaté barvy jižních moří a ponořit se do fascinujícího světa exotické krásy!

Zvláštní, neokoukané a krásné, to jsou neobvyklé doplňky, nevšední spony do vlasů a  šperky značky Svět Dolly Martin, které zaručeně upoutají pozornost.

SVĚT DOLLY MARTIN, to je značka pro znamenité módní doplňky, ručně vyráběné originálních šperky, vlasové sponky, metalické náhrdelníky nebo čelenky, flexibilní náramky BOA nebo Snake, woody náramky nebo dárkové krabičky s povrchem z mušlí.

Všechny doplňky značky SVĚT DOLLY MARTIN změní každou ženu k nepoznání. Exotická květina připnutá na pracovním kostýmku dokáže ženu rozzářit, sportovnímu oblečení dodá půvab a osvěží každý večírek. Exotický SVĚT DOLLY MARTIN, který představuje novou sféru krásy a stylovosti, můžete navštívit na stánku stejnojmenné firmy v pavilonu P - stánek č. 417, více informací naleznete na: www.dollymartin.cz.

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště