Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

GEISHA – tvůrce dámské módy z Nizozemí

 

Na srpnovém veletrhu STYL bude představena GEISHA – tvůrce dámské módy z Nizozemí, která vstupuje na český trh. Značka Geisha byla založena v roce 2001 v Nizozemí Markem Jessurunem. Původně vznikla jako značka jeansů, která se za pár let stala se svými kolekcemi jednou z nejoblíbenějších značek a tvůrcem dámské módy s vlastní tváří na nizozemském trhu, která klade důraz na osobitý look, zdůraznění ženskosti a přirozené krásy ženy.

Geisha je určena pro sebevědomé a úspěšné ženy od 20-ti let, které ocení kombinaci dokonale padnoucího střihu, luxusní materiály osobitého vzhledu a kvalitu zpracování. Tyto předpoklady  jsou zachovány v kolekcích Geisha od samého počátku výroby. Právě záruka a jistota v dodržení těchto kvalitativních hodnot přinesly velký úspěch značky Geisha v Nizozemí i na ostatních trzích. Pro nadcházející sezónu Geisha bude dodávat do 12-ti různých zemí světa včetně ČR. Dodavatel značky Geisha do České republiky firma Blue Trading Group s.r.o. věří, že příchodem Geishy bude rozdávat radost a uspokojení ženám v ČR!

Prezentace aktuální kolekce na jaro léto 2013 bude představena na stánku v pavilonu P (stánek č. 011) na brněnském veletrhu STYL 19. – 21.8.2012. Kolekce oblečení Geisha bude také předvedena v módních přehlídkách STYL SHOW 2 x denně na přehlídkovém mole v průběhu veletrhu v pavilonu P. Více informací na: www.geisha-jeans.nl.

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště