Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Fashion Island – jihoamerický luxus

 

Firma Fashion Island s.r.o. se zabývá dovozem a distribucí luxusní módy. Specializuje se na dámské a dětské plavky světových značek a plážové doplňky. Nabízí značky: SAHA, SABZ  a PARADIZIA. Jako dovozce a distributor těchto jihoamerických značek plavek přináší na středoevropský trh úplnou novinku. Luxusní střihově bohaté a stylově originální plavky a plážové doplňky, zdůrazňující přednosti a zakrývající nedostatky. Plavky Paradizia, Sabz i Saha upoutají svou originalitou, jsou nadčasové a nezevšední. Vyzařují exotiku a čiší z nich vůně moře.

Plavky SAHA

Značka Saha patří mezi nejprestižnější kolumbijské značky, zaměřující se především na výrobu plavek. Dokonalé kombinace barev, grafických potisků, střihů a doplňků, umožňují ženám, aby se cítily pohodlně a elegantně. Letošní kolekce značky Saha je inspirována romantickou přírodou a rozkvetlými zahradami. Snoubí se zde maximální pohodlí, kvalitní zpracování, luxusní materiál a dlouhá životnost. Všechny plavky Saha jsou zpevňující a mají zeštíhlující efekt. Modely vytváří nejrůznější kombinace barev a stylů a to dodává kolekci originalitu a luxus. Saha také kombinuje různé materiály a textury jako např. lykru, mikrovlákna nebo barevné nitě.Plavky SABZ

Značka Sabz poskytuje módní plavky vynikající kvality a díky tomu je nejžádanější značkou v Peru. Plavky této značky představují vrchol vysokého stylu a módy. Veškeré modely jsou provedeny s jedinečnými detaily, jemnou elegancí a ženskostí. Módní návrhářka značky Sabz vytváří módní trendy z celé palety barev s jedinečnou kombinací vzorů, stylů a materiálů, které jsou skutečně unikátní. Plavky Sabz jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě. Každý kus je jinak obohacen zdobený různými kamínky, flitry, dřevěnými a dalšími ozdobami a doplňky. Plavky jsou svěží a velebící ženskou postavu. Velikost topu a spodního dílu je nabízena odděleně, aby plavky co nejlépe seděly. V široké nabídce najdeme kvalitní plavky dětské, dívčí a dámské.Plavky Paradizia

Svádění mořské panny, motýli a vše krásné jsou inspirací designerů plavek Paradizia. Designéři prolomili hranice toho, co by plavky mohly a měly být. Luxusní tkaniny obejmou kůži, zpevní křivky a zachytí ducha léta jako nikdo jiný.
Plavky Paradizia jsou prémiovou značkou vytvořenou v roce 2008. Navrhuje a vyrábí dámské a dětské plážové oblečení. Kombinuje směs látek různých vzorů a barev, které tvoří exkluzivní a odvážné siluety. Představuje inovativní, odlišnou a exkluzivní značku. Paradizia je ráj plný barev, textur a směsí. Každý kus je jinak obohacen, příkladem jsou nepravidelné kusy, volánky, kanýry, krajky, kontrastní švy, doplňky, ruční výšivky, ražení, stuhy, květiny, knoflíky,… Oděvy a plavky Paradizia nejsou jen produktem, ale celým konceptem módy a životního stylu.Všechny tři značky Paradizia, Saha i Sabz jsou spojením nevinnosti a svůdnosti. Nabízí různé styly nošení a lze je doplnit o oděvy ve stejném vzoru a plážové tašky. V nabídce najdeme kaftany, plážové šaty, kalhoty a overaly.
Plavky Sabz jste mohli vidět například v časopisech Voque, Bazzar, Cosmopolitan, Elle, Sports illustrated, Saha představila své modely na módních přehlídkách v New Yorku, Paříži a Miami a Paradizii jste kromě prestižních časopisů mohli vidět i na MISS WORLD 2012 v Anglii. Nové modely těchto značek uvidíte na prezentačním stánku v pavilonu P - stánek č. 129. Více informací na: www.fashionisland.cz .

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště