Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

FaBOS umí zdobit svět!

 

Firma FaBOS s.r.o. z Jablonce nad Nisou se věnuje výrobě štrasové a lité bižuterie. Na srpnovém veletrhu STYL představí rozšířenou luxusní kolekci módních šperků s komponenty od společnosti SWAROVSKI.
Kvalitní zpracování a galvanizace pod certifikovanou značkou "Collection Rhodium", zaručuje dlouhou životnost těchto výrobků.

Firma FaBOS je poplatná své mnoholeté tradici a vyrábí kvalitní špičkovou bižuterii všech druhů: náhrdelníky, náramky, náušnice, prsteny, čelenky, přívěsky na řetízky, brože, kravatové spony, manžetové knoflíky. Firma se specializuje i na výlisky a filigrány, které se jako polotovary používají pro další výrobu ve všech odvětvích bižuterního průmyslu. Výrobu jablonecké společnosti FaBOS lze rozdělit na:

Výroba zakázkové luxusní štrasové bižuterie
Výroba štrasové bižuterie je nosným výrobním programem firmy FaBOS . Výroba probíhá od počátečního designového návrhu až po konečnou výrobu a následnou distribuci.

Výroba zakázkové bižuterie s komponenty Swarovski
Výroba a návrhy bižuterie, kterou zdobí kameny světoznámé značky SWAROVSKI dle požadavků zákazníků, včetně vytvoření designu produktu a výroby. 

Výroba a návrhy malované LITÉ bižuterie
Firma vyrábí litou bižuterii, jejíž design, povrchové úpravy a speciální malby jsou na vysoké úrovni. Vzorování a výrobě formiček je věnována nejvyšší péče, proto je dosahováno nejlepší kvality na trhu. Konečného efektu lze dosáhnout kombinací se skleněnými komponenty SWAROVSKI. O tyto brože je největší zájem na německém trhu. 

Výroba a prodej bižuterních polotovarů
Základnu bižuterní produkce tvoří polotovary, které si firma FaBOS vyrábí sama. Široký sortiment má vysokou kvalitu za příznivé ceny. Výroba vychází z dlouholeté zavedené tradice. 

Výroba kotlíkových řetězů
Dalším výrobním programem společnosti FaBOS je výroba vlastních kotlíkových řetězů, které jsou určeny převážně pro štrasovou výrobu. Kotlíkové řetězy se nabízí v různých velikostech od SS 4,5 až po SS 34. Samozřejmostí jsou různé barvy šatonů a také možnost varianty s kameny SWAROVSKI.

Heslo firmy FaBOS s.r.o. “Umíme zdobit svět!“ není nadsazené a odborná veřejnost a obchodníci s bižuterií se o tom mohou osobně přesvědčit na stánku firmy FaBOS v pavilonu P - stánek č. 420. Více informací na: www.fabos.cz.

STYL-KABO 2012/08Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště