Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

ETEX - módní a elegantní tečka

 

Kapesníky a šátky, mají sice praktické použití, ale především jsou módním doplňkem a tečkou elegantního vzhledu osobnosti.


Česká firma ETEX Hořice s.r.o uvádí od r. 1997 na tuzemský i zahraniční trh textilní kapesníky ze 100% bavlny. Výrobní program společnosti tvoří pánské, dámské i dětské kapesníky a bavlněné šátky v klasických rozměrech. Nabídka obsahuje kapesníky v nejrůznějších barvách a dezénech, pestře tkaných i tištěných. Doplňkem k celému klasickému sortimentu jsou společenské batistové kapesníky s výšivkou a krajkou a pánské exkluzivní žakárové kapesníky. Kolekce obsahují všechny druhy kapesníků od nižších cenových relací až po luxusní typy, jejichž nabídka se na základě požadavků odběratelů výrazně rozšiřuje.

Předností firmy je široký sortiment dezénů a mimořádně velký výběr adjustací od užitného charakteru /balení v sáčku/ až po špičková dárková balení. Uplatňují se zde mimo klasiky i vyšívané motivy v široké škále tématiky. Spolu s různými doplňky vytvoří jedinečný dárkový předmět. Vyšitým nebo natištěným logem jsme schopni vytvořit vhodný firemní dárek k prezentaci.

Po dislokaci výroby kapesníků firmy Mileta do Indie je firma ETEX jediná v ČR, která má ve své nabídce špičkové žakárské kapesníky. Všechny výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a prochází náročnou atestací na kvalitu materiálu a barevnou stálost v rámci normy EKO-TEX100. Společnost je zapojena rovněž do Systému sdruženého plnění EKO-KOM. Nejnovější kolekce kapesníků a šátků pro jednotlivé sezóny vystavuje firma ETEX Hořice dvakrát ročně na mezinárodním veletrhu STYL v Brně a na  mezinárodním veletrhu Rostextil v Moskvě.

„Naše dlouholetá účast na Stylu v Brně má bezesporu podíl na tom, že vyvážíme naše adjustované kapesníky do 12-ti zemí světa. Mimo akviziční činnost je to příležitost k utužení vztahů s našimi stálými zákazníky.“ ……. sdělila nám obchodní ředitelka společnosti ETEX Hořice Hana Kotrbáčková.

Nabízený sortiment kapesníků a šátků můžete shlédnout na stánku firmy ETEX v pavilonu P, stánek č. 410. Více info na: www.kapesniky-horice.cz.

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště