Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

S.Fiorentino - romantická elegance z FrancieNa Mezinárodním veletrhu KABO bude poprvé představena nejnovější kolekce dámských kabelek zn. S.Fiorentino, což je známá francouzská značka elegantních kabelek. Kabelky S.Fiorentino určují nové styly, které se perfektně kloubí s klasickou, ale i s moderní módou. Značka S.Fiorentino si získala celoevropský respekt díky svému neotřelému a elegantnímu stylu.

Dovozcem výrobků značky S.Fiorentino je společnost Cross Fashion, která svoji nabídku rozšířila o originální bižuterii značky Murano. Jedná se o náročnou italskou technologii Murano, která je vyráběna pro módní značku S.Fiorentino. Muránská technologie zpracování skla pochází z italského ostrova Murano. Šperky jsou vyrobené muránským stylem, jsou unikátní nejen svou historií sahající až do 13.století, ale i svou barevností a jemností. Každý jeden kus je ručně vyrobený z jemného skla, do kterého se vkládají zlaté nebo stříbrné fólie, které při výrobě šperku dotvářejí barevnou jedinečnost. Proto každý jeden kus je originál, odlišují se od sebe jemnými detaily. Unikátní šperky zn. Murano mají osobitý styl, eleganci, extravaganci a nevšednost. Vhodný dárek pro každou příležitost za velmi příznivou cenu.

V nabídce firmy Cross Fashion naleznete i stále žádanější šperky Swarovski. Komponenty zn. Swarovski jsou celosvětovým symbolem skvělé řemeslné zručnosti, kvality a kreativní originality, extravagance a osobního kouzla. Novou kolekci kabelek značek S.Fiorentino, Cross a Folio a kufrů Werwilson naleznete na stánku společnosti Roman Kříž - Gross Fashion č.111 v pavilonu F, více informací na: www.crossfashion.cz

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště