Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BRUNO PREMI – MÓDNÍ ITALSKÁ KVALITA

Italská značka dámské obuvi BRUNO PREMI figuruje již více jak 10 let na evropském trhu a poprvé svoje výrobky představí i v srpnu návštěvníkům brněnského výstaviště. Výrobky BRUNO PREMI se vyznačují evropskou kvalitou a v obchodech je nalezneme mezi obuví vyšší cenové kategorie.

BRUNO PREMI – MÓDNÍ ITALSKÁ KVALITA

El Naturalista – respektuje přírodu

El Naturalista je mezinárodně uznávaná obuvnická firma pocházející původně z oblasti La Rioja ze Španělska. Nanejvýš úrodná a výnosná oblast je zvláště známá svými obuvnickými dějinami a je postavena na zdravé rovnováze tradice a trendové módě.

El Naturalista – respektuje přírodu

HISPANITAS – ŠPANĚLSKÁ VOLNOST

Rakouský dovozce SOB GmbH představí na letošním veletrhu KABO vedle italské značky BRUNO PREMI další novinku a to obuv španělské značky HISPANITAS. Tato značka dámské a dětské obuvi je již řadu let zavedena na Pyrenejském poloostrově a díky dovozcům jako je SOB z rakouského Vöcklabrucku ji mohou poprvé obdivovat i návštěvníci a obchodníci na Mezinárodním veletrhu obuvi KABO v Brně.

HISPANITAS – ŠPANĚLSKÁ VOLNOST

HP Čechtín - Kvalitní dětská obuv

Firma HP Čechtín, s.r.o. se již od svého vzniku roku 1992 specializujeme pouze na výrobu kvalitní dětské textilní obuvi ze 100% bavlny. Většina materiálové kolekce jsou exkluzivní dezény, převážně v provedení prací kord, čímž se výrobky odlišují od konkurence a zároveň si zachovávají příznivé ceny.

HP Čechtín - Kvalitní dětská obuv

JONAP – ZDRAVÁ OBUV PRO DĚTI

JONAP - jsme česká firma , která se zabývá výrobou dětské domácí i vycházkové obuvi. Firma JONAP – výroba obuvi s.r.o. vznikla transformací firmy Josef Píšek Paseka 85 která byla založena v roce 1992.

JONAP – ZDRAVÁ OBUV PRO DĚTI

LELLI KELLY – dívčí boty jako pro dospělé

LELLI KELLY to je značka netradiční italské dívčí obuvi, která se poprvé představí na veletrhu KABO v Brně. Obuv pro dívky značky Lelli Kelly je moderní a pohodlná, určená hlavně pro školní mládež na hraní i sportování.

LELLI KELLY – dívčí boty jako pro dospělé

S.Fiorentino - romantická elegance z Francie

Na Mezinárodním veletrhu KABO bude poprvé představena nejnovější kolekce dámských kabelek zn. S.Fiorentino, což je známá francouzská značka elegantních kabelek. Kabelky S.Fiorentino určují nové styly, které se perfektně kloubí s klasickou, ale i s moderní módou. Značka S.Fiorentino si získala celoevropský respekt díky svému neotřelému a elegantnímu stylu.

S.Fiorentino - romantická elegance z Francie

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

1

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště