Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

LELLI KELLY – dívčí boty jako pro dospělé

 

LELLI KELLY to je značka netradiční italské dívčí obuvi, která se poprvé představí na veletrhu KABO v Brně. Obuv pro dívky značky Lelli Kelly je moderní a pohodlná, určená hlavně pro školní mládež na hraní i sportování. Speciální kKolekce nazvaná ŠKOLA LELLI KELLY nabízí výměnné přední popruhy, takže každý den může vaše ratolest přicházet do školy jakoby v nových botách. Volnočasová, školní, sportovní i domácí obuv značky Lelli Kelly je výsledkem intenzivního studia rostoucích nároků na kvalitu v dívčím prostředí. Obuv je vyrobena z kvalitních  komponentů, veškeré použité materiály splňují přísné evropské standardy kvality. Stélky jsou z pravé perforované kůže, podešve jsou lehké a protiskluzové.

Lelli Kelly Zoo je zbrusu novou kolekci z hlediska vzhledu a designu. Obuv z nové kolekce je efektní, zábavná a hravá, ale vždy hraje hlavní roli komfort, pohodlí a kvalita. Kolekce je inspirována světem zvířat, které děvčata milují. "Lelli Kelly zoo" zahrnuje boty a sandály zdobené flitry a korálky představující svět zvířat: zebra, slon, žirafa, pelikán. Kromě toho "Lelli Kelly zoo" přidává inovativní veselý obal na boty. Zajímavostí je, že se každá bota prodává samostatně, takže si děvčata mohou vybrat jedno zvíře na jedné noze a jiné zvířátko na druhé! Tato rozdílná obuv Lelli Kelly využívá přímého vizuálního kontaktu mezi levou a pravou nohou a pomáhá tak dětem ve věku okolo 7- 8 let věku naučit se rozlišovat pravou a levou stranu.

Veškeré modely dětské obuvi značky LELLI KELLY naleznete na stánku slovenské společnosti VINMART č. 037 v pavilonu F. Více informací naleznete na: www.lellikelly.it.

 

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště