Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

JONAP – ZDRAVÁ OBUV PRO DĚTI

 

JONAP - jsme česká  firma , která se zabývá výrobou dětské domácí i vycházkové obuvi. Firma JONAP – výroba obuvi s.r.o. vznikla transformací firmy Josef Píšek Paseka 85 která byla založena v roce 1992. Firma se od založení začala věnovat výrobě obuvi a šití svrškových dílů obuvi. Od roku 1998 je hlavní činností firmy JONAP výroba dětské domácí obuvi. Vyráběná obuv je  dodávána přímo do obchodů a skladů v úplném dětském velikostním sortimentu i pouze jednotlivá čísla, v pestré škále barev, v prvotřídní kvalitě a v příznivých cenách.

V roce 2008 JONAP rozšiřuje výrobu o dětskou koženou obuv, kterou vyrábí dle zásad zdravotní nezávadnosti a postupně se tento sortiment stává vlajkovou lodí firmy společnosti. V únoru 2012 na veletrhu KABO obdržela firma JONAP zvláštní cenu odborné poroty za kvalitu dětské obuvi. Botičky do 3let věku dítěte jsou certifikovány a mají právo nosit označení Česká kvalita a značku Žirafa – zdravotně nezávadná dětská obuv. Dětská obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má právo užívat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV udělené českou obuvnickou asociací ve Zlíně.
Obuv je vyráběna z lícové nebo broušené úsně. Správná obuv je zárukou, že nohy Vašeho dítěte nebudou deformovány či jinak poškozeny v průběhu nošení. Zimní obuv má podšívku vyrobenou z ovčí vlny, která má přirozenou schopnost termoregulace – ovčí vlas je schopen reagovat na okolní teplotu a také se dokáže stahovat či roztahovat, proto je ovčí vlna dobře prodyšná. Vstřebává vodu, dokonale izoluje od chladu – je velmi vhodná pro alergiky, protože její vlákna jsou obalena vlnotukem lanolínem, který ovce chrání před různými škodlivými organismy. Je nenáročná na údržbu, dobře se zbavuje vlhkosti.
Nové modely dětské obuvi společnosti JONAP můžete shlédnout na stánku v pavilonu F - stánek č. 031, více informací na: www.jonap.cz

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště