Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

HP Čechtín - Kvalitní dětská obuv

 

Firma HP Čechtín, s.r.o. se již od svého vzniku roku 1992 specializujeme pouze na výrobu kvalitní dětské textilní obuvi ze 100% bavlny. Většina materiálové kolekce jsou exkluzivní dezény, převážně v provedení prací kord, čímž se výrobky odlišují od konkurence a zároveň si zachovávají příznivé ceny.

HP Čechtín po úspěšných předchozích novinkách uvedených na trh, (sandálkové bačkorky - typ 505 a 705), připravila i pro letošní rok novinku pro svoje zákazníky, kteří navštíví 40.ročník veletrhu KABO. Je to vzor 708 - vysoká zcela uzavřená bačkorka se zapínáním na suchý zip. I tento vzor, určený pro děti od 1-3 let, stejně jako ostatní modely, je certifikovaný tzv. "žirafou" a splňuje všechny podmínky zdravého dětského obouvání.

Filosofie firmy HP Čechtín je založena na podpoře zdravého obouvání našich nejmenších ratolestí a dlouhodobé kvalitě české domácí obuvi. Veškerý sortiment dětské domácí obuvi z produkce HP Čechtín je certifikován u Institutu pro testování a certifikaci, a.s. Zlín a České obuvnické a kožedělné asociace, na základě kterých je firma oprávněna užívat označení „ŽIRAFA a „ČESKÁ KVALITA“. Většina produkce směřuje na tuzemský trh. Novinku, bačkorky vzor 708 i ostatní modely můžete shlédnout na stánku firmy HP Čechtín v pavilonu F - stánek č. 055, více informací na: www.hpcechtin.cz.

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště