Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

HISPANITAS – ŠPANĚLSKÁ VOLNOST

 

Rakouský dovozce SOB GmbH představí na letošním veletrhu KABO vedle italské značky BRUNO PREMI další novinku a to obuv španělské značky HISPANITAS. Tato značka dámské a dětské obuvi je již řadu let zavedena na Pyrenejském poloostrově a díky dovozcům jako je SOB z rakouského Vöcklabrucku ji mohou poprvé obdivovat i návštěvníci a obchodníci na Mezinárodním veletrhu obuvi KABO v Brně.

Výrobky HISPANITAS se vyznačují španělskou lehkostí a temperamentem, ať je to v provedení, v použitém materiálu a nebo v různých barevných škálách, které září hlavně u pantoflí a páskové obuvi. HISPANITAS je značka, která na módní trh dodává mimo obuvi i tašky a kabelky z kůže a přírodních materiálů. Boty i kabelky  jsou zdobeny přírodními artefakty, jako jsou lístky, motýli nebo květy různých rostlin.

Tato značka je určena mladým ženám a dívkám, které preferují volnost a pohodlí a která mají rády nové modely pro každou novou sezónu. Kolekce výrobků HISPANITAS můžete shlédnout na stánku rakouského dovozce SOB GmbH na stánku v pavilonu F - stánek č. 024, více info na: www.hispanitas.com .

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště