Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

El Naturalista – respektuje přírodu

 

El Naturalista  je mezinárodně uznávaná obuvnická firma pocházející původně z oblasti La Rioja ze Španělska. Nanejvýš úrodná a výnosná oblast je zvláště známá svými obuvnickými dějinami a je postavena na zdravé rovnováze tradice a trendové módě. El Naturalista sleduje vlastní filozofii, odvolávající se na člověka a životní prostředí. Symbol „žabka“ reprezentuje plodnost, požitek a radost z jednoduchých věcí života. Inspirací návrhářů je sen o lepším světě.

Obuv je vyrobená z nejkvalitnějších kožených materiálů, vyznačující se sytými přírodními barvami. Podešve jsou vyrobené ze směsi přírodního kaučuku a korku. Představují různé přírodní motivy např. nido – čapí hnízdo, solar – sluneční hodiny, yggdrasil – kůra stromů, anji – průřezy bambusem. Stélky jsou anatomicky tvarované, vyrobené z recyklovaného korku, neobvyklá forma podešví svršků a barev dělá obuv El Naturalista  jedinečnou a exkluzivní.

„Naturalisté“ si všímají všeho, co je obklopuje, cestují po světě a nechávají se inspirovat jeho strukturou, barvami a liniemi, nedbaje jejich  původu nebo kultury, chtějí ukázat světu i jiné cesty – zejména život žít a vychutnávat. Život „naturalisty“ je inspirován samotným žitím, a  to vysvětluje proč  firma El Naturalista vyvíjí boty, ve kterých můžete životem projít úctyplně.

Nové modely značky El Naturalista můžete shlédnout na stánku zástupce značky pro ČR – Šoporovi, s.r.o., v pavilonu F - stánek č. 084A, vice informací na: www.elnaturalista.cz

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště