Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BRUNO PREMI – MÓDNÍ ITALSKÁ KVALITA

 

Italská značka dámské obuvi BRUNO PREMI figuruje již více jak 10 let na evropském trhu a poprvé svoje výrobky představí i v srpnu návštěvníkům brněnského výstaviště. Výrobky BRUNO PREMI se vyznačují evropskou kvalitou a v obchodech je nalezneme mezi obuví vyšší cenové kategorie. BRUNO PREMI je zavedená značka, která na módní trh dodává dámskou obuv - vysoké i nízké dámské boty, lodičky, sandály.

A nejen u obuvi, se značkou BRUNO PREMI se můžeme setkat i u klasických dámských šatů, sukní, vyrábí i saka , pláště, trička, svetry I módní doplňky.

Tato značka je určena ženám, které vyhledávají trendovou a vysoce kvalitní obuv, aby v ní byly stále mladé a mohly okouzlovat svoje okolí. Nejnáročnější požadavky na kvalitu a design jak italských, tak i evropských zákaznic splňují všechny řady modelů značky BRUNO PREMI, určených vždy pro novou sezónu. Kolekce výrobků BRUNO PREMI můžete shlédnout na stánku rakouského dovozce SOB GmbH na stánku v pavilonu F - stánek č. 024, více info na: www.brunopremi.com 

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště