Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

ROBERT BARTOLEN

(SLOVENSKÁ REPUBLIKA)www.robertbartolen.com

Robert Bartolen je významný slovenský návrhář, který se profiluje na domovské půdě i v zahraničí. Jeho kolekce představují především jemnost, ženskost a přirozenost. Několik let se úspěšně věnuje návrhářství pro známé osobnosti, ale i charitativní činnosti. Příznačným motivem, který se prolíná celou tvorbou Roberta Bartolena je blízký vtah k přírodě a zejména květům a jejich ztvárnění. Návrhář Robert Bartolen totiž také uznávaný florista. Účastnil se řady soutěží a dnes patří k mistrům floristů v evropském měřítku, působil také jako kreativní ředitel mistrovství Slovenska ve floristice. Jeho vztah k přírodě se prolíná všemi kolekcemi. Pro modely jsou typické luxusní materiály a kvalitně ručně zpracované detaily.

Kolekce: PURELY

„Být sama sebou – Být tou nejčistší!“
To je motto nové kolekce módního návrháře Roberta Bartolena. Kolekce Purely představuje dvanáct modelů svatebních šatů, které vychází z pocitů pohodlí a relaxace. Kolekce Purely je určená pro ženy podle podle čtyřech typů temperamentů: romantická, rafinovaná, královská, rebelská a zároveň podle čtyř ročních období. Ponořte se s námi do trendů svatebních šatů na rok 2012.

Romantické jaro
Jaro v kolekci Purely představují modely ROMANTIC v tónech starorůžové a barvy slonové kosti. Šaty čistých linií se sexy krajkou přímo na nahém těle působí jemně s nádechem historie. Jejich jemnost podtrhují i velké květy v barvě růžového pudru, které představují rozkvétající ženskou krásu. Květy jsou vytvořeny z přírodního hedvábí jsou vyšívané perlami a zdobí sukně modelů.

Rafinované léto
Sexy letní modely jsou ušité ze vzdušných materiálů. Jejich rafinovanost spočívá v jemném hedvábí tělověžluté barvy, na kterém jsou závoje korálků odhalující části těla. Žena oblečená do šatů REFINING se bude cítit jako kdyby procházela přes vodopád...kapky ji oblékají do barev odrazu slunce od vodní hladiny.

Královský podzim
Honosné modely ROYAL představují pohodlí a měkkost. Královské modely v přírodních tělových odstínech poskytují volnost a zároveň velmi jemně tvarují ženskou linii. Nosným prvkem jsou jemné výšivky podle historických vzorů v přední části šatů.

Rebelská zima
Modely REBEL reprezentují jistou dávku rebelství a futurismu, které představuje zvláštní zdobení bílé, šedé a stříbrné barvy. Na modelech vyniknou materiály jako je krajka a brokát s lurexovým vláknem. Modely nesou také podšívky z přírodních materiálů a zajišťují nevěstám jemné pohodlí. Jejich nositelka bude působit křehce i nedostupně a zároveň odhodlaně.

 „Snažil som sa vytvoriť rôznorodosť. Či už to je rôznorodosť postavy, strihov vlasov, farby očí, ale aj povahy. Chcel by som, aby sa naozaj každá žena našla aspoň v jednom modeli. Ako som už spomínal, základom je ukázať na ženách ich prednosti, aby sa žena cítila sama sebou a najčistejšou zároveň. Lebo čo môže povzniesť ženskú prirodzenosť a krásu najviac? Len svadobný deň,“  řekl návrhář Robert Bartolen.

STYL-KABO 2012/08Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště