Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

E.DANIELY

(ČESKÁ REPUBLIKA)www.edaniely.cz

Přední  česká značka E.daniely je složená s dua návrhářek Evy Janouškové a Daniely Flejšarové. Tato značka patří k  významným návrhářským značkám, které působí v českém a zahraničním designu. Značka E.daniely se zabývá tvorbou dámské módy: designem solitérních  modelů  a  velmi malých sérií, návrhy firemních oděvů i individuálním poradenstvím. Modely E daniely jsou určeny aktivní, sebevědomé ženě, která touží po jednoduchosti, eleganci a vytváří si vlastní, osobitý styl.

K zákaznicím patří Magdalena Kožená, Livie Klausová, Petra Buzková, Eliška Balzerová, Jana Švandová, Jolana Voldánová, Alena Šeredová a další. Od svého založení v roce 1991 pořádá značka E.daniely pravidelně dvakrát ročně velké módní přehlídky. Účastní se mezinárodních veletrhů a vytváří i další módní doprovodné programy na předních veletrzích v Evropě.

 

Kolekce E.daniely: podzim/zima 2013

Úpletová kolekce „každý den“  je inspirována kultovním  filmem  Zvětšenina. Výrazné barvy a jejich grafické řešení formují postavu. Kontrast útlých a objemných svetrů. Malé večerní  i dlouhé šaty  jsou ovlivněné šedesátými léty, jsou aranžované „jakoby pomuchlané“ a velmi ženské. Jsou  doplněné měkkými krátkými kabátky.

  

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště