Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

MAGIC BERRIES

THE BEST FROM FASHIONBERRIES IN MAGIC BERRIES

TŘEŠNIČKY NA DORTU

Žádná oslava narozenin se neobejde bez dortu a oné pověstné třešničky na jeho vrcholu. Výjimkou nebude ani oslava 20 let veletrhů STYL-KABO a třešniček bude hned několik. Připravili jsme pro Vás prezentaci nejnovějších kolekcí TOP značek dámského a pánského spodního prádla a plavek pro sezónu jaro/léto 2013:

Unikátní přehlídka MAGIC BERRIES se bude konat pouze

v pondělí 20. srpna 2012 ve 13:00 hod

na přehlídkovém mole v pavilonu P

Vychutnejte si s námi nejžhavější trendy ve spodním prádle a plavkách na nadcházející sezónu.

Přehlídka se skládá z kolekcí značek:

www.lisca.com

Společnost Lisca byla založena v roce 1955 jako malá řemeslná dílna, zabývající se opravou punčoch a oděvních knoflíků. Později se firma specializovala na spodní prádlo a dosáhla nebývalého rozmachu. Společnost vždy kladla důraz na původní výrobní programy, specializaci a kvalitu. Za padesát let své existence dosáhla charakteristické tváře a velmi ceněné erudice. Lisca věnuje pozornost jak kvalitě své vlastní práce, tak i kvalitě výrobních procedur, úrovni obchodních výsledků a faktorům, které je ovlivňují. Společnost je uznávaným pojmem v oblasti spodního prádla, plavek a halenek obzvláště na evropském trhu; svými novinkami vychází vstříc přáním svých zákaznic, jejich požadavkům kvalitních výrobků, které skvěle sedí na těle, a uspokojují tak potřebu žen vypadat krásně, atraktivně a sebejistě.


www.rufskin.cz

Americká značka RUFSKIN ze San Diega se specializuje na kolekce pánského prádla. Studio Rufskin je zárukou originality, jedinečnosti, stylu s dávkou extravagance. Modely se vyrábějí v limitovaných kolekcích a mění se každé dva měsíce, což poskytuje nositelům záruku jedinečnosti a unikátnosti, kterou zákazníci ocení. Základní řadou značky RUFSKIN jsou plavky, které udělají každého muže na pláži nepřehlédnutelným. Vyznačují se zajímavou barevností, designem i unikátními materiály. Dalšími řadami jsou kolekce unikátního spodního prádlo, které svou neopakovatelností přitahuje pozornost. Pro svou originalitu střihů, kvalitního zpracování a jedinečnosti se řadí značka RUFSKIN mezi nejvíce oblíbené značky pánského spodního prádla a plavek na světě. 

Partnerem přehlídky se stala společnost JTC FASHION FOR MEN – výhradní zástupce značky Rufskin v ČR


www.corin.eu

Značka Corin se velice rychle etablovala jak na domácím polském trhu, tak i na náročných trzích západní Evropy. Postupně pak rozšiřovala své působení na trhy východní Evropy, Severní Ameriky a arabského světa. V současnosti usiluje o opětovně výraznější přítomnost na trzích ČR a SR. Specializuje se převážně na výrobu dámského spodního prádla - kvalitní podprsenky, kalhotky, body, korzety, noční prádlo, plavky. Při vytváření unikátní kolekce spodního prádla jsou zkušenosti značky Corin hluboce zakořeněny ve francouzských  tradicích. Po mnoho let spolupracuje s předními francouzskými návrháři. Při výrobě je kladen maximální důraz na dobře padnoucí vypracované střihy a aktuální módní materiály.

Za zmínku stojí práce na vývojovém programu "Ideální podprsenka",  jehož cílem je eliminování negativních vlivů nevhodně zvoleného typu či velikosti.


 

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště