Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

Werso to je luxusní prádlo, plavky a oblečení pro sport


Česká firma Werso s. r. o. modeluje, vyrábí a distribuuje luxusní spodní prádlo, plavky a oblečení pro sport a volný čas. Svým náročným zákaznicím splní požadavek na jedinečný exkluzivní vzhled a komfort při nošení zajištěný perfektními střihy, zpracováním a použitím nejkvalitnějších, zejména západoevropských materiálů. Pro své dokonalé konstrukce a provedení je oblíbena u všech věkových kategorií. Velká nabídka je i ve velmi žádaných nadměrných velikostech.

Značka Werso®oslovuje své zákazníky od roku 2004. Výrobky mají svůj rukopis elegance avkusu. Za svou dobu působení si značka získala širokou klientelu věrných zákazníků, která se rozrostla i v zahraničí. Značka Werso se stala synonymem kvality a vyhledávají ji náročnější zákazníci s vytříbeným vkusem, kteří mají rádi luxus a eleganci. Do firmy Werso jezdí osobně i zákaznice, které nikdo ještě tak neoblékl do padnoucích podprsenek!

Od počátku byla značka Werso®  nabízena výhradně v síti obchodních zástupců a od konce roku 2009 firma pro velký zájem rozšiřuje zboží do sítě kvalitních prodejen po celé republice a v zahraničí. Dne 22. 3. 2011 byla společnost Werso nominována na pozici kandidáta certifikátu TOP CZECH QUALITY.

Předností společnosti Werso je výhoda výběru z velmi rozsáhlé jedinečné kolekce českého výrobce. Werso vyrábí a dodává exkluzívní modely podle nejnovějších světových trendů ve velmi přijatelné cenové relaci. Dodávané modely jsou dokonale vypracované na nejmodernějším strojovém vybavení. Werso používá kvalitní a špičkové materiály, které používají i nejznámější světové značky spodního prádla. Werso dodává speciální kolekce pro zahraniční velkoodběratele. Firma Werso dlouhodobě spolupracuje při oblékání sportovních oddílů a tanečních souborů. Účastní se na výstavách, módních přehlídkách a charitativních akcích. Expozici firmy Werso můžete shlédnout v pavilonu F, stánek č.231. Více informací na www.werso.cz . 

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště