Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

W linie - luxusní móda v limitovaných kolekcích


Značka W linie prezentuje luxusní dámskou módu zaměřenou na  ženy pohybující se ve sféře středního a vyššího managementu.
Malé limitované kolekce vytvářené dle vlastních návrhů autorky Hany Chocholáčové jsou určené ženám s vytříbeným vkusem, které očekávají exkluzivitu a kladou důraz na promyšlený střih, čistou linii a sofistikované detaily. Materiály, které jsou vybírány na světových trzích, zaručují jedinečnost, vysoký komfort a  aktuální barevné trendy.Značka W linie tak oslovuje zákazníky, kteří dokáží ocenit spojení návrhářské invence s tradicí vysoké úrovně zpracování. Vysoká autenticita modelů  je dána výrazným rukopisem autorky Hany Chocholáčové.  Limitované kolekce  business, městské i společenské módy jsou dostupné ve vlastních značkových prodejnách W linie a multibrandových prodejnách.
Na veletrh Styl do Brna přichází značka W linie se zcela novou řadou modelů Basic. Tato řada dosahuje stejných kvalit jako limitované kolekce řady Exkluzive, je však jednodušší, vyráběná v širších sériích a cenově dostupnější. Expozici značky W linie můžete shlédnout v pavilonu V, stánek č.062, více informací na: www.wlinie.cz.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště