Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

NORAFASHION předvede módní značku EMOINa srpnovém veletrhu STYL se společnost NORAFASHION s.r.o. - velkoobchod textilu a oděvů - představí jako výhradní distributor prezentované značkové módy EMOI. Společnost NORAFASHION s. r. o. je výhradním zástupcem a distributorem společnosti VEGOTEX ITERNACIONAL. Je výhradním dovozcem textilu a oděvů značky EMOI, E-BOUND, EMOI ON PLUS a TRICKY TRACKS pro celou Českou a Slovenskou republiku.

Společnost NORAFASHION každoročně nabízíme dvě hlavní dámské, dámské nadměrné, pánské a dětské kolekce: jarní/letní a podzimní/zimní, které zahrnují až 1500 různých modelů.

Veškeré produkty jsou designovány v souladu se světovými módními trendy. Značky EMOI, E-BAUND, EMOI ON PLUS, TRICKY TRACKS jsou stylové, trendy – jsou to značky dobré kvality za příznivé ceny. Modely a kolekce jsou určeny hlavně pro volný čas. Expozici společnost NORAFASHION  s vystavenými modely značek EMOI, E-BOUND, EMOI ON PLUS a TRICKY TRACKS naleznete v pavilonu V, stánek č.108. Více na www.norafashion.cz .
 

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště