Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

JUST-R - nevšední džíny pro nevšední ženy


Od první chvíle, kde se na trzích objevila značka JUST-R, zastoupená na veletrhu STYL firmou Ranieri z italského města NOLA, okamžitě zaznamenala nevšední úspěch hlavě u půvabných dívek a mladých žen, které chtějí mít vlastní styl oblékání a cítí se být stále “teenagerkami”.
Hlavním sortimentem značky JUST-R jsou džíny, které zaujímají 30% módních kolekcí. Modely jsou zdobeny orginálními Swarowského krystaly. Do výrobního programu dále patří elegantní výrobky z kůže, modely šatů a úpletů, stejně jako různé doplňky k mnoha různým příležitostem.
Na všech modelech značky JUST-R se nezapře výlučný rukopis návrhářů Giuseppe Ranieriho a Mena Alteria. Všude přítomné zářící tóny a perfektní materiály jsou neodolatelné, modely jsou vysoce módní a nestanovují žádné hranice. Není náhodou, že se značka JUST-R během tří let své existence zařadila do popředí zájmu u žen v zemích jako je Řecko, Španělsko, Nizozemsko a Rusko. Nyní se bude ucházet o přízeň dívek a žen v české republice a na Slovensku. Expozici firmy Ranieri se značkovým zbožím JUST-R naleznete v pavilonu V na stánku č. 119 . Více informací na www.justr.it.
 

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště