Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

FIXONI: Děti důvěřují skandinávské značce FIXONIZnačka FIXONI patří ve Skandinávii v oblasti dětského odívání mezi značky s největší důvěrou. Klade zvláštní důraz především na pohodlnost a trvanlivost oblečení. Kolekce se vyznačují barevným designem, typickým pro oblečení ze Skandinávie. Od podzimu roku 2009, kdy značka vstoupila na český trh, si získává narůstající oblibu dětí i rodičů. Na trhu jsou v prodeji tři obchodní značky: Little Bee – oblečení pro nedonošeňátka z organické bavlny. Fixoni  - velikostní řada 50-92. Oblečení je vyrobeno z měkkých materiálů a zaručující příjemné nošení. Ü-kids velikostní řada 92-140. Střihy oblečení a vysoká kvalita materiálů dává dětem svobodu zůstat v neustálém pohybu.V kolekci pro jaro 2012 se objevuje staronový kousek, který nabízí mnohé využití = PLAYSUIT, chcete-li RIBANO. Ribano známe z hokejové výstroje, oblékají ho aktivní sportovci nebo rybáři.Malé děti, které jsou v neustálém pohybu, objevují, zkouší stále něco nového, si podobný typ oblečení ve svém šatníku jistě zaslouží. Body a leginy v jednom. Nic neškrtí, nic se nekrčí, nic netlačí, vše je příjemné na tělo díky elastenu.
Můžete ho použít místo pyžamka, podvlékat ho pod kombinézu pro udržení větší teploty v zimě nebo, dle názvu playsuit – hrací oblek, jej oblékat dětem vlastně kdykoli – na doma, do školky, na návštěvu u kamarádek.
Oblečení, které je ve Skandinávii velkým hitem a nabízí se v širokém spektru různých barev a potisků, jistě brzy objeví také naše maminky.
Fixoni to je především funkčnost, pohodlnost a trvanlivost! Více informací na www.fixoni.cz , expozici značky Fixoni naleznete v pavilonu V, stánek č.331.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště