Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

ATLANTIC: S prádlem ATLANTIC vždy budete šik!


Hledáte spodní prádlo, které je vždy v předstihu v módních trendech? S perfektní střihem a vysokou kvalitou zpracování? Prádlo, ve kterém se bude vždy cítit příjemně a šik? Pak spodní prádlo Atlantic je přesně to, co hledáte.


Firma Senkima s.r.o. - spodní prádlo Atlantic - navazuje bezprostředně na firmu Ladislav Dusík - Déčko. Ta zahájila činnost již v roce 1990 a v roce 2007 byla vložena do firmy Senkima s.r.o., která pokračuje v tradiční obchodní činnosti v oblasti textilu. Firma získala během činnosti výhradní zastoupení pro prodej spodního a nočního prádla, plavek značky Atlantic (výroba Polsko - Varšava) pro Českou republiku.


Spodní prádlo Atlantic je určeno pro všechny generace. Vysoká úroveň kvality prádla Atlantic je založena především na kvalitě použité bavlny (po případě bavlny s elastanem a lycrou). Prádlo Atlantic je vždy se svými návrhy v předstihu v módních trendech, barevnosti a vzorech, především pro mladou generaci. To vše, ve spojení s perfektním střihem a zpracováním včetně stálosti barev, zaručuje vysoký standard dámského, pánského, dětského prádla.


Vysoká kvalita, módnost a atraktivnost vzorů, je zaručována pravidelným obměňováním sortimentu 2x ročně v módních cyklech jaro - léto a podzim - zima.S naší nabídkou se můžete seznámit jak v maloobchodních prodejnách, tak na kontraktačním veletrhu módy STYL, expozici společnosti Senkima naleznete v pavilonu F, stánek č.210. Více informací na: www.spodni-pradlo.com

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště