Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

NAPA - rukavice špičkové kvality

V rámci workshopu a incomingové mise - společné prezentace na srpnovém Mezinárodním veletrhu obuvi a koženého zboží KABO se pod patronací MPO a ČOKA představí i firma NAPA spol. s r.o.

Firma NAPA patří mezi největší výrobce rukavic v České republice již od svého vzniku v roce 1992. Během těchto několika uplynulých let firma svoji produkci kožených vycházkových rukavic postupně rozšířila o některé další druhy rukavic, zejména textilní a speciální účelové. Vlastní výrobní sortiment rukavic je dále doplněn dovozem sportovních a pracovních rukavic. Po vybudování a upevnění pozice na tuzemském trhu firma NAPA expandovala i na náročné zahraniční trhy, pro které je dnes určeno více jak 70% produkce.

Vedle klasických usňových dámských a pánských rukavic, vyrábí NAPA i rukavice luxusní, pro řidiče, jezdecké, šermířské a rukavice speciální pro piloty, motorukavice, hasičské, vyprošťovací, výsadkářské sportovní i vysoce odolné s použitím Kevlaru.
Dnes je firma NAPA v rukavičkářském oboru pojmem a důvěru obchodních partnerů a zákazníků si firma NAPA získala špičkovou kvalitou svých výrobků. Novinky a ostatní sortiment společnosti NAPA můžete shlédnout v pavilonu P, stánek č. 427. Více informací na: www.rukavicedobris.cz nebo na www.ridicskerukavice.cz

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště