Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

GLOBOS to je péče o nohy a ruce


V rámci workshopu a incomingové mise  - společné prezentace na srpnovém Mezinárodním veletrhu obuvi a koženého zboží KABO se pod patronací MPO a ČOKA představí i firma GLOBOS s.r.o. 

Firma GLOBOS, která byla založena roku 1996 se specializuje na výrobu kompletních manikur a pedikur v pouzdrech a dále na výrobu pouzder na tužky, homeopatické soupravy nebo pouzdra technická.Pro manikury a pedikury dováží firma GLOBOS veškeré potřebné nástroje z celého světa a je tak schopna maximálně uspokojit požadavky zákazníků a to jak v oblasti kompletních manikur, tak i nástrojů pro manikuru a pedikuru.
Náplně manikur a pedikur dodává firma GLOBOS dle přání zákazníka a to  v provedeních Standart, Lux, Mat, Solingen nikl nebo pozlacené nástroje.
Veškerý vyráběný a dodávaný sortiment je možné opatřit požadovaným potiskem nebo logem zákazníka a využít jej jako dárkových předmětů.Pro zakázkovou výrobu máme k dispozici veškeré nástrojové a materiálové vybavení pro operativní výrobu. Základní výběr manikur je na skladě k okamžitému dodání. Menší série jsme schopni realizovat v krátkých termínech, větších série po dohodě. Firma GLOBOS má i doplňkový sortiment a předměty a to především nůžky kadeřnické i pro domácnost. Výrobky firmy GLOBOS můžete shlédnout v pavilonu P na stánku 424. Více informací na www.globos.cz.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště