Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

FARAON SANDALS – boty na věčnost!


V rámci workshopu a incomingové mise  - společné prezentace na srpnovém Mezinárodním veletrhu obuvi a koženého zboží KABO se pod patronací MPO a ČOKA představí i firma FARAON SANDALS, s.r.o.

 
FARAON SANDALS jsou jedinečné ručně šité modely kožených sandálů z Indie, Řecka a Palestiny. Výrobky  FARAON SANDALS  představují design, který vznikl už v dobách Ježíše, přežil všechny módní styly a dnes je ještě oblíbenější, než kdy dřív. Modely FARAON SANDALS nevycházejí z výrobních linek, ale zpod jehly, vedené lidskou rukou. Každý model je svým způsobem originál. Žádné sériově vyráběné boty nemohou modely FARAON SANDALS nikdy napodobit - co kus to originál!FARAON SANDALS jsou výjimečné nejen svým jednoduchým a vkusným designem, ale i kvalitní kůží, ze které jsou zhotoveny. FARAON SANDALS se používáním postupně přizpůsobují noze, čím déle se nosí, tím jsou pohodlnější. FARAON SANDALS mají nízký podpatek a jsou vhodné k celodennímu použití nejen na pláži, na zahradě, ve městě, ve škole, na pracovišti a na doma. Jsou úžasné i do společnosti jako jedinečný vkusný doplněk mnoha módních trendů. FARAON SANDALS  se hodí nejen k současnému modernímu stylu, ale ladí i s prvky afro, etno, hippies, emo, gothic a antiky. Sortiment výrobků, který by neměl chybět u žádného prodejce s kvalitní obuví, zahrnuje RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ SANDÁLY, PANTOFLE, ŽABKY, HIPPIES, GLADIÁTORKY, PÁNSKOU A DÁMSKOU OBUV NA DOMA, DÁMSKÉ SANDÁLE, PÁNSKÉ SANDÁLE, SANDÁLE Z HOVĚZÍ KŮŽE, SANDÁLE Z VELBLOUDÍ KŮŽE, KOŽENÉ SANDÁLE …FARAON SANDALS jsou určeny všem, kteří chtějí nosit něco originálního, jedinečného, jsou projevem individuality jejich majitele a respektují jeho osobnost.
Modely společnosti FARAON SANDALS, s.r.o. můžete obdivovat v pavilonu P na stánku č. 426. Více informací na: www.faraon-sandals.cz

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště