Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Blundstone: Přírodní Austrálie na výstavišti v Brně!


Firma Blundstone Boots se poprvé objevila v Austrálii v roce 1870.
Rozsah  jejích činností je obrovský. Škála produktů sahá od pracovní obuvi až po městskou klasiku.

Rodinná firma se sídlem v Tasmánii se v posledních desetiletích stala světovou značkou. Kdysi byly prodej a výroba omezeny pouze na australský kontinent, mezitím se však stylové a současně i funkční boty začaly nosit po celém světě a díky svému robustnímu zpracování se staly dost populární jak v sekci Lifestyle, tak Outdoor.

Klasická obuv - Classic

Blundstone 500 je třeba brát jako Klasiku, jejíž forma nepodléhá krátkodobým módním cyklům. Bota je vytvořena pouze ze 3 kusů kůže, což umožňuje použití jen několika málo švů. Výsledkem je dosažení většího pohodlí a menšího opotřebení. Podrážka vyrobená z polyuretanu je odolná vůči kyselinám, olejům a skluzu na všech druzích povrchu. Různé modely mají olejem vyčiněné svršky, a proto jsou vysoce vodotěsné. Vodě odolné elastické vložky a výrazná poutka šetří cennou životnost bot. Klasické boty jsou také k dispozici jako robustní dětská obuv pro všechny druhy aktivit v nepříznivém počasí. Obouvací poutka zajišťují snadné nazouvání a vyzouvání „Blunnies“.

Výběrová distribuce

Aby se značka náležitě prezentovala, prodává se Blundstone výhradně ve specializovaných obchodech s obuví a také ve vybraných obchodech s módou a outdoorovým zbožím. Pro firmu Blundstone je důležité nejen správné umístění značky, ale i vyřizování reklamací: „Distributoři zodpovídající za konkrétní zemi vytvářejí seznam reklamací měsíčně, což umožňuje rychlou reakci. Prodejci nám boty pošlou a podle výsledku jsou tyto na místě opraveny nebo vydáme poukaz na vrácení peněz. Toto představuje přidanou hodnotu jak pro prodejce, tak pro spotřebitele“ vysvětluje Generální ředitelka PINU Handels GmbH, Petra Uhlmannová.

Blížící se kolekce podzim/zima nabízí novou řadu Blundstones s barevným, elastickým bokem z řady Classic.

INFO
První objednávka
: minimálně 3 modely – 12 párů od jednotlivých modelů
Další objednávky: možné kdykoliv, minimálně 3 páry, objednávky do 12:00 jsou zasílány prostřednictvím UPS ve stejný den.


STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště