Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Axel: Vítejte v magickém světě módních doplňků


Značka Axel - módní doplňky, byla založena v Řecku v roce 1999 a specializuje se především na módní doplňky pro ženy. Značka Axel se úspěšně rozvíjí a stále rychle expanduje na evropské trhy. Důkazem jsou spokojené zákaznice v Řecku, na Kypru, Španělsku a v Itálii a mnoha dalších evropských zemích. 
Avantgardní design, kvalita a přijatelné ceny, to jsou atributy, kvůli kterým značka Axel nade všemi konkurenty vyniká. Každá, i sebe náročnější dívka nebo žena, která hledá něco exkluzivního a výjimečného, najde tyto výrobky v nabízených kolekcích značky Axel. Koneckonců, výrobky značky Axel ovlivnily módní trendy, které spoluvytváří současný životní styl.
Pod značkou Axel naleznete celý sortiment výrobků, v široké nabídce figurují: kabelky, peněženky, boty, oblečení, kufry a kabelky a dokonce i ochranné helmy pro motoristky. Nákup veškerým módních doplňků se značkou Axel, které si ženy mohou přát, je nejjednodušší  přes e-shop. Tento nejmodernější nákup je snadný, bezpečný a příjemný ať jste kdekoli. Děkujeme  vám že preferujete módní doplňky se značkou Axel! Expozici firmy Axel můžete navštívit v pavilonu P, stánek č 603. Více informací na: http://www.axelaccessories.com/en/profile.asp.
STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště