Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

MENSAH BRICEBrice Mensah absolvoval Vysokou školu umělecko-průmyslovou v Praze. Ve čtvrtém ročníku získal stipendium ke studiu na Institutu Módy na Univerzitě aplikovaných věd ve švýcarské Basileji po jehož absolutoriu v roce 2006 získal mj. čestné uznání od módní ikony - oděvní historičky Florence Miller (jeho tvorba byla publikována v Elle, Marianne, Anabelle aj). Po návratu ze Švýcarska pracoval jako designér ve společnosti Hannah v Plzni. V roce 2010 získal titul TOP STYL DESIGNER s kolekcí „Simply white“. Od té doby se účastní se svými kolekcemi řady módních akcí, pravidelně spolupracuje s českými i zahraničními oděvními firmami, které využívají jeho designérských služeb (spolupráce s firmou Voženílek, finále VŘ pro oděvy palubního personálu STUDENT AGENCY aj.). V současnosti je vedoucím designérem ve společnosti Sportisimo.
Oděvní značka BRICE MENSAH, známá svou originální koncepcí v pojetí luxusu, vyznačuje se tvorbou elegantních a nekomplikovaných siluet s rafinovanými střihy a detaily. Nadčasovost, nezaměnitelný design a špičkové krejčovské provedení s vysokým podílem ruční práce jsou atributy, kterým podlehne každá žena, bez ohledu na věk a národnost.

Kolekce: INJUSTICE

Nová kolekce oděvní značky BRICE MENSAH, s názvem „INJUSTICE“, vnáší neotřelý pohled na vnímání oděvu, jako osobní výpovědní hodnoty každého z nás, prostřednictvím které svému okolí sdělujeme určitý názor, zkušenost nebo duševní rozpoložení. Tématem oděvní kolekce je pocit křivdy. Niterný stav, který v člověku vyvolává pocit nezasloužené bolesti a hořkosti. V závislosti na jeho intenzitě nás může hnát až do zatrpklosti a duševní ztuhlosti. Z druhé strany lze ale pocit křivdy chápat jako oprávněnou žádost, aby se k nám okolí chovalo s náležitou úctou a změnilo k nám svůj vztah. Touha po úctě však v sobě skrývá mnohem hlubší potřebu ... úctu k sobě samému. Všechny tyto neléčené niterné rány pomalu vyplouvají na povrch a zanechávají nám citelná zranění, někdy viditelná zřetelně, někdy však méně, ale o to více bolestivá. Napadají naše nervy, svaly a omezují tak tělo v jeho přirozeném pohybu ... Kolekci, která se nese v tradičním duchu aktivní elegance s ostrým akcentem na jednotlivé detaily, tvoří Brice Mensah pro sebevědomé ženy s životním nadhledem.

Kontakt:
www.bricemensah.com
www.facebook.com/bricemensah-fashion

E-mail: info@bricemensah.com
Tel: +420 603 107 962

Partneři kolekce:Foto: Brian Fleming Fashion Photography

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště