Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Úspěšná premiéra nových značek

Námořnicky laděná italská móda ARMATA DI MARE, strečové džíny DENIMOCRACY oblíbené u hollywoodských hvězd a originální americká značky ONE GRAY DAY  - všechny tyto novinky měly premiéru na veletrhu STYL, a protože se obchodníkům opravdu líbily, příští rok je najdeme ve vybraných českých a slovenských buticích.

Rakouská společnost FASHION ME si pro vstup na český a slovenský trh zvolila veletrh STYL, kde představila nové kolekce tří módních značek. Italská ARMATA DI MARE čili „mořská armáda“ přináší modely v aktuálním námořnickém stylu. Kolekce dámského a pánského oblečení, plavek a plážové módy měla velmi příznivý ohlas. . „Zákazníkům se líbí, že jde o kompletní kolekci, ke které není potřeba už nic dokupovat. Jednotlivé kousky se výborně kombinují a jsou ušité z velmi kvalitních materiálů, zajímavý je také poměr kvality a ceny,“ usmívala se v závěru veletrhu ředitelka společnosti FASHION ME Karin Michalcová. Ve sportovně-elegantní kolekci najdeme modely pro volný čas, ale i do města a do společnosti, vše v charakteristickém, snadno čitelném stylu s nápaditým zdobením. „Plavky ARMATA DI MARE jsme představili i na přehlídce v pavilonu F, která měla velký úspěch. Dokonce za námi přišly některé modelky a chtěly si od nás koupit plavky, které předváděly,“ pochlubila se dodavatelka a zdůraznila, že tak příznivou odezvu na italskou kolekci ani nečekala.
Více informací zde. 

Americká značka DENIMOCRACY měla v Brně dokonce evropskou premiéru. Kalhoty na pomezí džínsů a legín zaujmou nejen atraktivní barevností a dezény, ale především vysoce kvalitním strečovým materiálem z Japonska. „Vlastní výroba probíhá v Los Angeles a značka DENIMOCRACY je i díky podpoře filmových hvězd v Americe velmi populární. Nyní ji přinášíme do Evropy jako její exkluzivní importér pro celou Evropskou unii,“ uvedla Karin Michalcová, která je s uvedením na evropský trh velmi spokojená. „Ptáte se, jaký o ně byl zájem? Kdybych tady kalhoty DENIMOCRACY prodávala, už by mi žádné nezbyly.“
Více informací zde

Třetí premiérová značka ONE GREY DAY v souladu s názvem sází na černou a tmavě šedou. Její modely přesto na první pohled zaujmou originálním střihovým řešením a kvalitním, nemačkavým a velmi příjemným materiálem na bázi bavlny, který se kombinuje s pleteninou.  Šaty, pulovry, trička i blůzy charakterizují splývavé střihy lichotící postavě a pohodlné nošení.

„Celý veletrh STYL hodnotím na jedničku, jsem tady opravdu strašně spokojená. Návštěvníků přišlo dost a jejich frekvence byla vyšší než na jiných veletrzích, takže jsme jednali se zákazníky po celé tři dny. Někteří objednávali přímo na místě, další přijedou do našeho showroomu v Linci. V únoru se samozřejmě vrátíme a chystáme i módní přehlídku našich značek,“ prozradila Karin Michalcová.
Více informací zde

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště