Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Producer wanted!

Hledá se producent, respektive výrobce, který by se ujal módní kolekce mladého talentovaného tvůrce. Tak by se stručně dala vysvětlit nová iniciativa veletrhů módy STYL a KABO a současně i výzva, která předznamenala dnešní prezentaci Vladimíra Staňka a jeho značky Stinak. Dal tak o sobě vědět výrobcům a dalším návštěvníkům pavilonu V, kterým na veletržním molu představil svoji novou, působivou kolekci „Gentleman Today“. Ta zahrnovala různé typy oděvů od spodního prádla přes kalhoty, topy, saka, ale i další autorské doplňky, jako jsou pásky, tašky nebo hodinky.

„Vladimír udělal první krok. K tomu, aby mladý návrhář získal výrobce, musí obvykle vynaložit ještě hodně úsilí, mít hodně trpělivosti a především komunikovat,“ komentoval přehlídku Vladimírův učitel Josef Ťapťuch, který ocenil ucelenost a styl celé pánské kolekce a po jejím skončení pokračoval na mole úvahou o designu a jeho přidané hodnotě v konfekci. Vladimír Staněk zaujal svého pedagoga i publikum nejen tím, že jednotlivé modely kolekce byly vzájemně dobře kombinovatelné, ale i způsobem prezentace, kdy modelové, odění pouze do spodního prádla, předváděli jednotlivé oděvy na ramínku, zatímco videoprojekce nabízela již celkové pohledy na různé módní kombinace.

Přestože Vladimír Staněk patří k mladé návrhářské generaci, má již za sebou celou řadu úspěchů v soutěžích i zajímavé zahraniční zkušenosti, například v Británii nebo Spojených státech. V praxi spolupracuje například se společností Blažek PRAHA. Kromě módy se věnuje i mediální grafice a interiérové architektuře. A tak pokud po dnešní prezentaci skutečně výrobce vyslyší výzvu Producer wanted!, může si být jist, že získá i přidanou hodnotu, kterou je  kreativita, talent a nadšení mladého tvůrce.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště