Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

SWIMWEAR IN THE CITY

Bezstarostná atmosféra plážového města na veletrhu v Brně!
Pro každého a v každém stylu!

Vyřešili jsme obligátní letní otázku: Jaké oblečení zvolit pro cestu z pláže do města nebo na  večerní párty?

Studenti a návrháři VOŠ a SUPŠ Brno pod vedením pedagogů Petra Kaloudy a Marcely Čapkovičové vytvořili unikátní kolekci plážového oblečení a plavekSwimwear in the city“z materiálů a doplňků společností: ALTRA, PLEAS, SILK&PROGRESS, YKK, doplněných o bižutérii a bižuterní komponenty firem GLASS MOTIV a ODVARKA BIJOUX.

Kolekce představuje variace různých druhů oblečení ve spojení s plavkami v odlišných stylech. Každý styl, ať už plážový, společenský, army, sport nebo volnočasový lze vhodně kombinovat s plavkami a hodí se jako letní oblečení do města nebo na večerní párty.
Přijďte se inspirovat!

Kolekce bude představena jako součást přehlídek LINGERIE & BEACHWEAR SHOW denně v 10:00 h, 13:00 h  a 15:30 h při srpnovém veletrhu STYL v pavilonu F.


HLAVNÍ PARTNEŘI PŘEHLÍDKY:   


Vyšší odborná škola oděvního designu a managementu
a Střední uměleckoprůmyslová škola textilní v Brně

VOŠ SUPŠ Brno má více než stoletou tradici, nabízí studentům komplexní výuku technických i výtvarných oborů a jejich speciálních zaměření. Škola umožňuje svým studentům široký základ vzdělání.
www.supsbrno.cz

PARTNEŘI DODANÝCH MATERIÁLŮ


Akciová společnost PLEAS a.s. je přední česká textilní firma, která se zabývá výrobou kvalitního denního i nočního prádla a vlastní výrobou úpletů. V současnosti se PLEAS a.s. soustředí na výrobu denního a nočního prádla pro ženy, muže i děti, které exportuje hlavně na zahraniční trhy.
www.pleas.cz


Společnost je dovozním partnerem výrobců úpletů a dalších výrobních příprav z Itálie, Polska, Francie a Španělska, které zastupuje na trzích v České, Slovenské republice a Polsku. Zabývá se také obchodní činností zaměřenou především na vývoz a prezentaci českých výrobců v zahraničí, poradenskými a konzultačními službami. Nabízí rovněž tepelné tvarování materiálů (molding) a to jak vlstních tak i výrobcem dodaných.
www.altra.eu


Vidal Aymerich, Barcelona - celosvětově působící výrobce a dodavatel ozdobných a galanterních módních doplňků z kovů, plastů i přírodních materiálů  určených  výrobcům plavek, prádla, lehké konfekce a nově i např. kabelek.
www.vidalaymerich.com


Firma SILK&PROGRESS,spol. s r.o. je soukromou společností, která se zabývá ojedinělou unikátní a malosériovou výrobou vysoce náročných plošných textilií technologiemi tkaní a stávkového pletení. Působí od roku 1993, avšak navazuje na více než dvěstěletou tradici textilní výroby v územní lokalitě.
www.silkandprogress.cz


Společnost se zabývá výrobou mačkaných, broušených, ploškovaných, voskovaných a lehaných perlí při použití tradičních i vlastních nových technologií zpracování sklářské suroviny. Perly jsou v široké škále tvarů a barev, ale také námi vyráběnou bižuterii.
www.glassmotivltd.cz


Internetový velko a malo obchod s bižuterií, korálky a komponenty s výhradně kvalitními českými bižuterními výrobky. Oficiální zástupce firmy AG plus s.r.o. a značkové bižuterie Inspiration pro Českou a Slovenskou republiku.
www.odvarkabijoux.com


Přední světový výrobce zipů a zdrhovadel.
www.ykkeurope.com


ATOK – Asociace textilního, oděvního a kožedělného průmyslu
Nezisková organizace, sdružující právnické i fyzické osoby českého textilního, oděvního a kožedělného průmyslu.
www.atok.cz

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště