Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

SWIMWEAR IN THE CITY – kolekce plavek jiné dimenze!

Módní přehlídka SWIMWEAR IN THE CITY byla inspirací pro výrobce a obchodníky s plavkami a byla předvedena jako zlatý hřeb módní přehlídky kolekcí prádla a plavek LINGERIE & BEACHWEAR SHOW. Na mole v pavilonu F se třikrát denně rozlila bezstarostná atmosféra plážového města na veletrhu módy v Brně a ukázala odborným návštěvníkům, jaké oblečení zvolit pro cestu z pláže do města nebo na večerní párty. Dobře udělali ti návštěvníci, kteří si tuto přehlídku nenechali ujít.

Studenti a návrháři Vyšší odborné školy oděvního designu a managementu a Střední uměleckoprůmyslové školy textilní v Brně pod vedením pedagogů Petra Kaloudy a Marcely Čapkovičové vytvořili unikátní kolekci plážového oblečení a plavek s názvem „Swimwear in the city“ (plavky ve městě). Kolekce se skládala z variací různých druhů oblečení ve spojení s plavkami v odlišných stylech. Každý styl, ať už plážový, společenský, pro sport nebo volnočasový byl vhodně kombinován s plavkami a modely ukázaly, že se hodí jako letní oblečení do města nebo i na večerní párty. Nevšednost každému modelu dodaly bižuterní doplňky, které celou kolekci povýšily do úplně jiné dimenze.

Při výrobě kolekce „Swimwear in the city“ bylo použito materiálů a doplňků společností: ALTRA – dovozce kvalitních úpletů, PLEAS – výrobce spodního a nočního prádla, SILK&PROGRESS - unikátní malosériová výroba vysoce náročných plošných textilií technologiemi tkaní a stávkového pletení, YKK - přední světový výrobce zipů a zdrhovadel. Bižutérii a bižuterní doplňky a komponenty dodaly firmy GLASS MOTIV -  výroba a zpracování skleněných perel a ODVARKA BIJOUX - bižuterie, korálky a komponenty s výhradně kvalitních českých bižuterních výrobků. Za jejich materiální podporu jim patří dík. A po shlédnutí přehlídky Swimwear in the city, musí každý odborník konstatovat, že tato podpora výrobců a dodavatelů padla na úrodnou půdu.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště