Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL a KABO v srpnu v novém termínu!


Nový termín konání Mezinárodních veletrhů módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO je od 21. do 23.srpna 2011. Termín zahájení veletrhů se v srpnu, oproti původnímu datu, mírně předsouvá na 21. srpna 2011 a to z důvodu volby nových výstavních dnů: neděle, pondělí a úterý (dříve úterý, středa a čtvrtek).


Došlo i ke změně provozní doby obou veletrhů a to: neděle a pondělí od 9:00 do 18:00 hodin a v úterý od 9:00 do 17:00 hodin. V zájmu plnohodnotného využití výstavních všedních dnů, nebude poslední den veletrhu nijak výrazně zkrácen. Hlavními důvody této změny je vývoj trendů ve výstavnictví, který probíhají v celé Evropě, kde se mezi výstavními dny objevuje alespoň jeden volný den (sobota nebo neděle) a druhým důvodem je argument zástupců vystavovatelů jak textilních, tak i obuvnických oborů - umožnit návštěvu veletrhů i obchodníkům z menších prodejen a provozoven, kteří nemohou z provozních důvodů navštívit veletrhy ve všední dny.


Mezinárodní veletrhy módy a obuvi STYL a KABO si i nadále ponechávají koncept kontraktačních veletrhů určených k setkávání obchodníků v rámci regionu ČR,SR, resp. pro MOE region v oblasti textilního, oděvního a kožedělného průmyslu.

 

STYL-KABO 2011/08Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště