Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Střihům podprsenek dominovala PUSH - UP !!!!

V  rámci doprovodného programu právě skončeného veletrhu STYL byl představen projekt " La Manufacture", který nastínil jak odborníkům, tak i běžným spotřebitelům složitost výroby spodního prádla - konkrétně podprsenky vyšší třídy.
Součástí  prezentace byla interaktivní anketa " Which is your favourite" týkající se výběru návštěvníky nejoblíbenějšího střihu dámské podprsenky.
V průběhu prvního dne mezi 5-ti nabídnutými střihy v dopoledních hodinách jednoznačně vítězila podprsenka typu push - up . Odpoledne se vlivem pestřejší skladby návštěvnic skóre více vyrovnalo, ale konečné vítězství si push - up nenechala uniknout.
Tento výsledek mj. také potvrzuje i na jiných místech diskutované téma, kdy při výběru je zatím stále kladen největší důraz na výsledný vzhled. Až v pozadí jsou pak kritéria dokonalého pohodlí, funkčnosti či zdravotní nezávadnosti.
 Push-up podprsenky patří u našich žen převáženě mladší a střední věkové kategorie k těm nejoblíbenější, ale je potřeba připomenout, že toto řešení je již řadu let na ústupu a např. při  přehlídkách na pařížských molech v uplynulém měsíci se neobjevovali takřka vůbec.
Takže ženy, pojďme s aktuální módou!


STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště