Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Software „Enviro-Tex-Design“ podpoří nabídku
českých firem na mezinárodním trhu!

Během workshopu „Podpora exportu českého textilního zboží s vysokou přidanou hodnotou“, který se bude konat dne 22.srpna 2011 v rámci Mezinárodního veletrhu módy STYL Brno, představí firma INOTEX spol. s r.o. mezinárodní projekt „Enviro-Tex-Design“ - software pro komplexní návrh textilních výrobků, oděvů a obuvi. Již ve fázi virtuální tvorby designu výrobku umožní modelování uživatelských vlastností výrobku, vyhodnocení jeho zdravotní nezávadnosti a výběr dodavatelů z databáze výrobců. Více informací v tiskové zprávě:


Software pro komplexní návrh textilních výrobků, oděvů a obuvi „Enviro-Tex-Design“ podpoří nabídku českých firem na mezinárodním trhu

Během workshopu „Podpora exportu českého textilního zboží s vysokou přidanou hodnotou“, který se bude konat dne 22.srpna 2011 v rámci mezinárodního veletrhu módy STYL Brno, bude představen software pro komplexní návrh textilních výrobků, oděvů a obuvi „Enviro-Tex-Design“. Již ve fázi virtuální tvorby designu výrobku umožní modelování uživatelských vlastností výrobku, vyhodnocení jeho zdravotní nezávadnosti a výběr dodavatelů z databáze výrobců.

Firma INOTEX spol. s r.o. představí mezinárodní projekt „Enviro-Tex-Design“ věnovaný textilnímu, oděvnímu a obuvnickému sektoru zaměřený na životní prostředí, zdraví a bezpečnost a předpovídání vlastností ve fázi tvorby designu výrobku. V rámci tohoto projektu byl vyvinut softwarový rozhodovací nástroj pro komplexní návrh textilních výrobků, oděvů a obuvi.

Za podpory webové služby dostupné 24 hodin denně software umožní uživatelům on-line 3D virtuální tvorbu designu, dynamickou simulaci a 3D vizualizaci návrhu, modelování uživatelských vlastností výrobku s využitím dat materiálové knihovny, management chemických látek (zaměřený na zdravotní nezávadnost pro spotřebitele, životní prostředí, chemickou legislativu či ekoznačení) nebo kontaktování potenciálních obchodních partnerů (poptávky, databáze výrobců, výběr dodavatele).

Nástroj „Enviro-Tex-Design“ umožní přímou interakci mezi všemi účastníky procesu tvorby designu výrobku včetně zákazníků, stejně jako výběr dodavatelů ve výrobním řetězci. Již ve fázi tvorby designu bude možné provést vyhodnocení potenciální zdravotní a environmentální nezávadnosti výrobku a shody s požadavky lokální legislativy, dobrovolných nástrojů značení nebo požadavků zákazníka co se týká použitých chemických látek. Materiálová knihovna obsahující informace o funkčních vlastnostech textilních materiálů umožní výběr odpovídajícího materiálu s ohledem na požadované uživatelské vlastnosti finálního výrobku.

Použití softwarového nástroje „Enviro-Tex-Design“ sníží náklady na vývoj a testování nového výrobku a výrazně celý proces zrychlí. Pro české firmy může být rovněž velmi zajímavá účast v databázi dodavatelů, která jim umožní nabízet své produkty nebo výrobní kapacity na mezinárodním trhu.

Kontakt:
Ing. Olga Chybová, INOTEX spol. s r.o.
tel.: +420 499 316 321, mobil: +420 732 721 210
chybova@inotex.cz , www.inotex.cz 

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště