Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Richard Müller se přijel podívat do Brna na svoji dceru Emu

Populární slovenský zpěvák Richard Müller přijel na brněnské veletrhy módy, aby podpořil svoji dceru Emu. Ta se objevila na přehlídkovém mole díky spolupráci se slovenským módním návrhářem Marcelem Holubcem.

Ema Müllerová se představila jako modelka na přehlídce TOP DESIGNER STARS – MEN, na které předvedlo své kolekce pět módních návrhářů, nositelů prestižního titulu Top Styl Designer z let 2002 až 2010. Stalo se tak krátce poté, co se vrátila z ročního studijního pobytu v Kanadě, kde se učila anglicky a francouzsky.  Přiznala se, že se jí velmi líbí práce českých a slovenských návrhářů, a také že měla radost z návštěvy svého otce, který, jak přiznala, obvykle její přehlídky moc nenavštěvuje a jako fanoušek je spíše kritický. „Byl jsem zvědavý na svoji Emu a ostatní mě standardně potěšilo,“ shrnul krátce dnešní návštěvu v Brně zpěvák, který se sám za velkého příznivce módních přehlídek nepovažuje a rozhodně dává přednost hudebním projektům. Na podzim chystá v Brně koncert v Janáčkově divadle, který bude součástí jeho koncertního turné, v září by mělo vyjít nové CD se všemi skladbami, které kdy nahrál a našel v hudebním archivu a do třetice na listopad chystá svoje nové sólové album.

Populárního slovenského zpěváka doprovázela v Brně jeho partnerka Vanda Wolfová, která tráví velkou část svého pracovního života v centru módy v Paříži, kde je vrcholovou manažerkou mezinárodní agentury Ogilvy. Tato společnost mimo jiné pracuje i pro významné módní ikony, jako je Louis Vuitton nebo Christian Dior. „Vždycky jsem podporovala československé tvůrce, obléká mne Taťána Kovaříková, mám věci od Liběny Rochové, takže pro zásadní oblečení se ráda vracím domů,“ uvedla dnes v Brně Vanda Wolfová.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště