Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Proč být v srpnu v Brně?

Ze zkušeností z posledních ročníků je známo, že se tuzemští i zahraniční obchodníci významně zajímají o kvalitní české i slovenské výrobky, kterými by mohli obohatit sortiment svého nabízeného zboží. Proto se organizátoři rozhodli více zviditelnit kolekce právě od firem z České republiky a Slovenska (na webových stránkách veletrhu, v tištěných materiálech pro návštěvníky, v odborných časopisech a médiích. Neváhejte proto představit svou značku obchodníkům na veletrhu v Brně. Ukažte všem co bude trendy v příštím roce, zviditelněte se a dejte vědět o svých kvalitách!Mezinárodní veletrh módy STYL je místem koncentrace poptávky a nabídky v módní branži pro Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy. Vystavovatelům nabízí unikátní možnost prezentovat nové kolekce v atraktivním a exkluzivním prostředí moderních pavilonů. Veletrhy STYL a KABO jsou kontraktační a jsou určeny především odborníkům a obchodníkům (včetně dalších profesí spojených s módní branží).Nové kontakty i kontrakty
Většina návštěvníků na veletrhy jezdí s cílem navázat nové kontakty a podepsat kontrakty. Počet uzavřených obchodů v únoru 2011 stoupl jak na straně návštěvníků, tak vystavovatelů.
Populární sekce Lingerie & Beachwear
Atraktivitu srpnových veletrhů tradičně zvyšuje rozšířená nabídka sekce spodního a nočního prádla a plavek včetně plážového oblečení, která odráží cyklus tvorby kolekcí v této branži. V srpnu 2010 se tato sekce těšila největšímu zájmu návštěvníků i médií.Módní přehlídky zvýší atraktivitu Vaší značky
Předvedení Vaší kolekce přímo na módních molech v pavilonech přitáhne pozornost obchodníků k Vaší značce.


KABO je jediný kontraktační veletrh obuvi, koženého zboží a doplňků v České republice a na S lovensku, na kterém své novinky prezentuje většina světových i českých značek. Řadí se mezi nejprestižnější kontraktační veletrhy ve střední Evropě. Veletrh je umístěn do největšího a nejmodernějšího výstavního pavilonu v Evropě (pavilon P).

Značky zastoupené na veletrhu
ARA, AXEL, DESKA E LIBERA, D.P.K., GABOR, HÖGL, JOSEF SEIBEL, KANGAROOS , LAGEN, MARCO TOZZI , MENBUR, MUSTAN G, ORTO plus, SCHOLL a řada dalších. V únoru 2011 se prezentovalo 185 značek ze 12 zemí světa na výstavní ploše 3.800 m2.

Fakta z minulých ročníků
Návštěvníci veletrhu KABO patří dlouhodobě k nejspokojenějším. Významné obchodní kontakty na veletrhu KABO navázalo v únoru 2011 71 % odborných návštěvníků a 41 % vystavovatelů obuvi a koženého zboží.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště