Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Nové firmy představily novinky a hledaly novou klientelu

Celkem 46 firem se letos zúčastnilo veletrhů módy STYL a KABO úplně poprvé. Jednalo se jak o české firmy, tak zahraniční vystavovatele, například z Austrálie, Řecka, Litvy, Indie, Polska, Portugalska, Španělska, Rakouska, Německa, Srbska, Maďarska, Ruska, Slovenska, Itálie, Švýcarska a Číny. Důvody jejich prezentace byly různé, například představit novinky, poznat český trh, získat nové obchodní kontakty či najít obchodní zástupce ve středoevropském prostoru.

 „V Brně vystavujeme německou značku FRIEDRICH Lederwaren, kterou již dlouhou dobu dovážíme do České republiky,“ říká Zdeňka Šmejkalová, obchodní manažerka AVIKO TIME z Prahy. „Vystavujeme především šperkovnice, kazety na hodinky, manikúry a  kazety na brýle a do Brna jsme přijeli především proto, že náš výrobce rozšířil sortiment o různé typy tašek pro volný čas, takže oslovujeme novou klientu, jejímž oborem jsou kabelky a obuv,“ říká o své první účasti na veletrhu manažerka.
Více informací zde.

Poprvé se v Brně představuje i australská značka obuvi Blundstone. „Je to pro nás zajímavá možnost vidět, jak funguje zdejší trh ve srovnání s ostatními evropskými zeměmi. Veškerý čas na stánku  jsme strávili představováním našich produktů a komunikací se zákazníky.  Většinu tvořili čeští a zhruba ze čtvrtiny slovenští obchodníci,“ shrnuje stručně Petra Uhlmann z PINU Handels GmbH, která přiznává, že na návštěvu přehlídky už čas nezbyl.
Více informací zde

Zato pražská firma Brandit.cz  si tuto možnost ujít nenechala, také proto, že na přehlídce představovala svoji aktuální módu. „STYL sledujeme asi dvanáct let, jezdili jsme sem s určitými přestávkami a letos jsme se rozhodli vystavovat proto, že představujeme novou značku na českém trhu,“ říká o důvodech své návštěvy Jiří Bartoň, majitel společnosti. 
Více informací zde

 

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště