Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

La Manufacture - tajemství výroby prádla odhaleno!

Výroba podprsenky krok za krokem…

Zveme vás v neděli 21.8.2011 na křest!

Spodní prádlo tvoří nepostradatelnou  součástí oděvu,  jeho kvalita a pohodlné nošení má vliv na dojem z celkového outfitu, ale současně i komfortního nošení má vliv na pocity nositele. Funkční materiály, správné střihy a velikosti jsou již dlouho opakovaná témata.  Jak ale vzniká správná výroba spodního prádla? Jakým složitým procesem postupuje výroba elegantního prádla, například  podprsenek vyšší kategorie?

Prezentací procesu výroby spodního prádla se bude zabývat unikátní projekt La Manufacture, který bude představen při srpnovém veletrhu STYL KABO v pavilonu F.Projekt La Manufacture představuje názorným způsobem složitý proces výroby dámského spodního prádla. Forma prezentace „krok za krokem“ pomůže obhájit výslednou cenu finálního produktu v konfrontaci  s jinými, výrobně nesrovnatelně snadnějšími, textilními výrobky a současně  i vyvolat případnou diskusi na toto téma.

Instalace bude připravena na výstavní ploše v pavilonu F  jako písemně a vizuálně komentovaná prezentace jednotlivých výrobních postupů při vzorování, výrobě a finální adjustaci dámského spodního prádla, konkrétně části podprsenka.

Prezentace se skládá z přímo při výrobě pořízené fotodokumentace s tištěnými komentáři jednotlivých výrobních kroků v kombinaci s velmi důležitým odborným osobním představením všech fází výrobního cyklu v různých stádiích rozpracovanosti. Součástí instalace budou  i tři profesionální šicí stroje různého určení a typu, na nichž budou přímo v průběhu konání veletrhu profesionální šičkou předvádět vybrané výrobních operace.  Instalaci také doplní audiovizuální prezentace a k předvedení finálních částí výrobního cyklu budou použita prádlová „3D“ torza .

Realizátorem projektu a odborným garantem je společnost Altra a.s.
www.altra.eu


Přijďte se podívat na oficiální  otevření instalace!
V neděli 21. srpna 2011 v 10:45 h
v pavilonu F.!!!STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště