Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Kolekce plavek SCHIESSER si získala návštěvníky STYLU


Vůbec poprvé je možné shlédnout na letošním STYLU expozici značky Schiesser - dámské a pánské denní a noční prádlo či AQUA program. Právě posledně jmenovaný, tedy sortiment dámských a pánských plavek, je v centru pozornosti návštěvníků. Na své si přijdou ti nejnáročnější, hledající nadčasové hodnoty jako je kvalita a přirozenost, flexibilita a inovace.

Přirozenost a nadčasovost jako filosofie značky Schiesser, jejíž minulost sahá do roku 1875 a v současnosti je lídrem na německém trhu, dýchá z každého kusu oblečení. Schiesser vnímá rozdílné požadavky na prádlo mezi muži, ženami i dětmi. Vysokou kvalitu materiálu a zpracování ocení mladí i staří na celém světě. Značka se stala synonymem pro oděvy, které jsou nejblíže k člověku, tvoří jeho „druhou kůži“.

Sortiment značky Schiesser můžete shlédnout na expozici v pavilonu F, stánek č. 222.

Hit příštího léta v centru pozornosti návštěvníků expozice PLEAS

První, zahajovací den mezinárodního veletrhu módy STYL znamenal pro kolekci značky PLEAS mimořádný úspěch. V centru zájmu návštěvníků byla na prvním místě kolekce prádla jaro – léto 2012.

Kolekce je vytvořena z tradičně kvalitních úpletů, vyrobených společností PLEAS. Muži i ženy zde najdou široký výběr denního, nočního a volnočasového prádla, a to v trendových letních odstínech a dezénech, nechybí ani hit příštího léta – potisk s motivem ovoce.

Důraz je kladen nejen na dobře zvolený materiál, ale také na správně vypracovaný střih.

Celou módní kolekci, včetně stálého sortimentu si můžete prohlédnout do úterý 23. 8. na expozici značky PLEAS  v pavilonu F, stánek č. 222.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště