Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Jak jednoduše získat granty z EU?

Na veletrhu STYL KABO zdarma poradíme jak získat peníze z fondů EU

Rádi byste se připojili k řadě firem, které již úspěšně využily možnosti čerpání finančních prostředků z EU ale nevíte, jak na to? Nemáte přehled o této problematice a hledáte, kde začít? Obáváte se toho, co všechno realizace takového projektu obnáší?

Česká republika sále patří mezi země, které neumějí čerpat v dostatečné míře dotace z fondů EU. Pracovat v módním průmyslu ale znamená být progresivní ve všech oblastech podnikání, aby fungování vaší firmy nezůstalo pozadu za těmito trendy.

Na veletrhu STYL KABO v úterý 23. 8.2011 v Pavilonu V  můžete na přehlídkovém mole v 11.15 hodin navštívit bezplatný seminář, který se bude zabývat dotačními příležitostmi EU pro rozvoj odborného i osobnostního vzdělání managementu a zaměstnanců firmy. Seminář se koná pod záštitou značky Kvalitní škola a Educatoria, přednášet bude Bedřich Snášel.DOZVÍTE SE:

  1. o hlavních principech financování projektů ze Strukturálních fondů EU
  2. na co je možné dotace čerpat a jaké dotační tituly jsou vypsány pro rok 2011
  3. jak postupovat při podávání žádostí
  4. jak si nechat připravit žádost „na míru“Educatoria

www.educatoria.cz

Grantovému poradenství, zaměřenému na oblast vzdělávání, se společnost Educatoria věnuje dva roky.  Převedeno na finance to znamená 30 milionů korun, získaných do firemního vzdělávání a 97 % úspěšnost v podávání žádostí. 

Finance EU již zajistily nové perspektivy čerpáním projektů mnoha společnostem, které se nyní věnují udržitelnosti tohoto potencionálu.

Řada firem na získávání peněz z EU rezignuje kvůli administrativní náročnosti, neznalosti dotačních příležitostí a rovněž i z důvodů časových.

Prostřednictvím společnosti Educatoria je možné seznámit se s možnostmi dotací pro vaši oblast podnikání a využít osobní nezávazné konzultace.

Educatoria aktivně vyhledává dotační příležitosti, posoudí váš záměr a může převzít i kompletní administrativu projektu, od podání žádosti, supervize, dokumentaci až po studii udržitelnosti. Společnost nabízí i mimořádnou podporu v krizových situacích při administraci projektu nebo školení realizačního týmu.

Cílem je, aby projekt od počátků odpovídal vašim individuálním představám!

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště