Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Informace pro Vás

Mezinárodní veletrh módy STYL je místem koncentrace poptávky a nabídky v módní branži pro Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy. Vystavovatelům nabízí unikátní možnost prezentovat nové kolekce v atraktivním a exkluzivním prostředí moderních pavilonů. Veletrhy STYL a KABO jsou kontraktační a jsou určeny především odborníkům a obchodníkům (včetně dalších profesí spojených s módní branží).

Účast na veletrhu – efektivní marketingový nástroj
Prezentaci na veletrhu považují vystavovatelé za nejvýznamnější marketingový nástroj a jeden ze tří nejefektivnějších.*) V únoru 2011 se prezentovalo 391 značek ze 17 zemí světa na výstavní ploše 6.240 m2.


KABO je jediný kontraktační veletrh obuvi, koženého zboží a doplňků
v České republice a na S lovensku, na kterém své novinky prezentuje většina světových i českých značek. Řadí se mezi nejprestižnější kontraktační veletrhy ve střední Evropě. Veletrh je umístěn do největšího a nejmodernějšího výstavního pavilonu v Evropě (pavilon P).  


Fakta z minulých ročníků
Návštěvníci veletrhu KABO patří dlouhodobě k nejspokojenějším. Významné obchodní kontakty na veletrhu KABO navázalo v únoru 2011 71 % odborných návštěvníků a 41 % vystavovatelů obuvi a koženého zboží.*) V únoru 2011 se prezentovalo 185 značek ze 12 zemí světa na výstavní ploše 3.800 m2.

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO budou v srpnu elegantnější. Na brněnském výstavišti bude nainstalován nový výstavářský systém PREMIUM. Po barevném rozlišení jednotlivých branží je to další krok, kterým pořadatelé zatraktivní jednotlivé expozice. Systém je nejen „vzdušnější a přehlednější“, ale jeho jednoduchý a elegantní design zvýrazní vystavované zboží podobně jako v prostředí showroomů.

*) dle výzkumu agentury IPSOS TAMBOR

STYL-KABO 2011/08Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště