Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Hlavním partnerem veletrhů STYL KABO je MATRIX


Značka profesionální vlasové kosmetiky Matrix stává opět jedním z hlavních partnerů doprovodných programů srpnových veletrhů STYL KABO.
Módní přehlídky budou ve znamení profesionálních kadeřníků značky Matrix.

Profesionální značka vlasové kosmetiky spojuje kadeřnickou vášeň a kvalitní přípravky založené na nejnovějších technologiích a snadném použití.
MATRIX byl založen v roce 1980 americkým manželským kadeřnickým párem, Arnie a Sydell Miller. Nyní, po třech desetiletích, zůstávají původní myšlenky zakladatelů stále velmi silné a Matrix se zavazuje k dalšímu rozvoji kadeřníků a nabízí široký výběr profesionálních barev, vlasové péče a stylingových produktů: SoColor.beauty a Color Sync, Amplify, Sleek.look, Color.smart, Curl.life, Solutionist, Vavoom, Design Pulse, Biolage.
Sedmička je šťastné číslo, a právě letos je sedmý rok značky MATRIX na českém a slovenském trhu. Matrix navíc v loňském roce oslavil 30. narozeniny. Na oslavu svých 30 let uvedl nové heslo: „Představ si, co všechno dokážeš“. Více než kdy předtím vyjadřujeme hodnoty a důvody, proč Matrix v roce 1980 vůbec vznikl - chceme nabídnout kadeřníkům kvalitní, cenově dostupnou značku, která jim zajistí úspěch. Kompletní řada profesionálních výrobků a služeb určených pro každý typ vlasů. Celosvětová síť Matrix, která dodává kadeřníkům sebedůvěru, optimismus a energii.
Matrix má na území ČR a Slovenska velmi rozsáhlou síť salonů (Klub Matrix), jejíž číslo je dnes 3 200, což je důkazem předního místa mezi profesionálními značkami na trhu.
Matrix též zaujímá přední místo při tvorbě nejrůznějších kadeřnických show a akcí, na nichž se setkávají kadeřníci, aby se nechali inspirovat, společně mohli sdílet nápady rozvíjející jejich salony a zároveň si rozšířili svou síť kontaktů.
V letošním roce se profesionální značka Matrix stává partnerem veletrhů Kabo a Styl, kde má příležitost propojit své poslání s prostředím módního průmyslu a přehlídek. Všechny modelky v zákulisí budou česány spolupracujícími kadeřníky a školitely Matrix.

Novinky v produktech a službách:

Mix in Shine sérum pro lesk vlasů, Design Pulse
Novinka květen 2011!
Rozjasněte svůj účes s Mix in Shine sérem! Dodejte vlasům dlouhotrvající lesk a chraňte je před krepatěním. Ideální pro konečnou úpravu účesu nebo pro míchání s ostatními produkty z řady Design Pulse. Umíchejte koktejl z Mix in Shine a dalšího produktu Design Pulse sobě na míru a přidejte svému účesu hebkost a lesk.  

Color sync je krémová barva bez amoniaku,
která uzdravuje vlasy. Obsahuje Hexa force polymery, které posilují vnitřní kortex vlasů, patentovaný ceramidový komplex, který pečuje o vlasy, obnovuje jejich strukturu a vyrovnává poréznost. Ovocné oleje nakonec vlasy vyživí, uhladí a dodají mu nádherní lesk. Barva je dokonale jednolitá a plná zářivého lesku.

Color Sync Sheer pastels - blond má mnoho tváří
Novinka květen 2011!
Jemné odstíny Sheer Pastels jsou určeny k šetrnému tónování V-lightem promelírovaných nebo celkově odbarvených vlasů. Obsahují velmi jemné barvící pigmenty, které neutralizují žluté nádechy v odbarvených vlasech bez ztmavení. Díky těmto barvám dosáhnete ledově studeného až jemně pískového odstínu. Současně vlasové vlákno vyživují, uhlazují a propůjčují mu oslnivý lesk. Výsledkem je dokonale jednolitá a zářivá barva. Blond na míru každé zákaznici.

Pro více informací o značce Matrix navštivte webové stránky www.matrixvlasy.cz / www.matrixvlasy.sk

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště