Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Gratulujeme výhercům!

Všem výhercům, kteří se aktivně zúčastnili ankety o spokojenosti návštěvníků únorových Mezinárodních veletrhů módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO 2011, co nejsrdečněji gratulujeme.

Jak bylo v průvodním dopise ankety uvedeno, každá 25-tá odeslaná odpověď je odměněna předplatným odborného časopisu SVĚT TEXTILU & SVĚT OBUVI doručovaného zdarma po dobu jednoho roku. Každý návštěvník, který na základě výsledku agentury Ipsos Tambor, splnil svou odpovědí dané kritérium, se může těšit na zbrusu nový časopis se zaměřením na obchodníky z textilní, oděvní a obuvnické branže.
SVĚT TEXTILU & SVĚT OBUVI pravidelně přináší informace o novinkách a trendech ze světa módy a strategie prodeje. Je to časopis, který komunikuje s výrobci, maloobchodem, velkoobchodem, obchodními centry, oborovými organizacemi a jejich členy, návrháři, školstvím a veletrhy v Čechách i v zahraničí.
Časopis SVĚT TEXTILU & SVĚT OBUVI má jako jeden z mála ve svém týmu redaktory, kteří se v oboru pohybují více jak 18 let a díky svým zkušenostem jsou schopni vytvořit periodikum, které uspokojí představy i těch nejnáročnějších čtenářů. Více informací na www.svettextilu.cz.

Dovolte nám ještě jednou pogratulovat výhercům a poděkovat všem za aktivní přístup k anketě o spokojenosti návštěvníků. Vaše odpovědi nám pomohou při tvorbě koncepce dalších ročníků veletrhů STYL a KABO.
Realizační team veletrhů STYL a KABO

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště