Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

ESTÉE LAUDER partnerem veletrhů STYL KABO


Značka Estée Lauder se stala opět hlavním partnerem veletrhů STYL KABO a svou luxusní dekorativní kosmetikou s profesionálními vizážisty bude dotvářet všechny módní přehlídky během srpnového veletrhu.

Estée Lauder je mezinárodním lídrem v oblasti dekorativní kosmetiky, péče o pleť a vůní. Nabízí nejluxusnější barvy na světě a naprosto přelomové novinky na poli regenerace  Estée Lauder neustále zlepšuje designu výrobků, pracuje na výzkumu a kombinuje standardní postupy s vyspělými technologiemi. Značka Estée Lauder se prodává na více než stodvaceti trzích po celém světě, na český trh vstoupila v roce 1994.  Dva samostatné obchody  jsou v pražských obchodních centrech Metropole Zličín a Palladium.

Paní Estée Lauder byla vizionářka, byla první ženou, která svým vlastním přičiněním navždy změnila svět krásy, nejen jako žena, ale také jako vynikající podnikatelka, žena starající se o vývoj a vedení společnosti na celosvětové úrovni.  Už ve své době byla legendou, byla uznávaná pro svůj jedinečný vkus a nadání pro krásu.

ESTÉE LAUDER PŘEDSTAVUJE NOVINKY:

MODERN MERCURY NOVOU KOLEKCI PURE COLOR
od Toma Pecheuxe, kreativního ředitele pro líčení společnosti
Estée Lauder

Společnost Estée Lauder představuje novou a vizionářskou kolekci barevné trendové kosmetiky pro podzimní sezónu 2011. Kolekce Pure Color Modern Mercury je kolekce pro vytvoření grafického vzhledu inspirovaná moderní avantgardní architekturou, jež bude k dispozici v limitované edici. Středem pozornosti na jemně třpytivém plátně se stávají oči v rozžhavených metalických odstínech, které doplňují přesně nalíčené matné rty a bláznivý zelený odstín na nehtech.NOVÝ IDEALIST COOLING EYE ILLUMINATOR

Nový Idealist Cooling Eye Illuminator okamžitě ochlazuje, masíruje a dodává novou energii unaveným a oteklým očím, zatímco inovativní exkluzivní technologie Triple-Optic okamžitě zesvětluje tmavé kruhy pod očima. Navíc, exkluzivní, vysoce koncentrovaný komplex pro korekci tmavých kruhů Dark Circle Correcting Complex působí průběžně a pomáhá redukovat a předcházet objevování tmavých kruhů a otoků. Díky tomu, že je přípravek nabízen ve dvou odstínech a je vhodný pro všechny tóny pleti, mohou ideálních očí dosáhnout ženy všech etnických skupin. Nový Idealist Cooling Eye Illuminator obsahuje první aplikátor na trhu se speciálně tvarovanou chladivou keramickou špičkou.

NOVÝ IDEALIST EVEN SKINTONE ILLUMINATOR

Nový Idealist Even Skintone Illuminator je rychle působící sérum pro všechny etnické skupiny a všechny typy pleti. Účinně bojuje proti zarudnutí, skvrnám, známkám po akné, pigmentovým a tmavým skvrnám. Okamžitě rozjasňuje pleť a je klinicky prokázáno, že za pouhé dva týdny sjednocuje barevný tón pleti.
Intenzivní, nicméně jemné sérum bez obsahu oleje obsahuje exkluzivní technologii Triple-Optic, aby mohlo ihned zajistit pleti okamžité rozjasnění. Sérum obsahuje rovněž exkluzívní technologii CorrectTone, účinný a obsáhlý komplex tvořený vysoce účinnými složkami působícími proti skvrnám, silnými antioxidanty a složkami zklidňujícími podráždění, který řeší všechny klíčové znaky nejednotného tónu pleti. Nyní mohou mít všechny tóny pleti svěží, zářivou ideální pleť, která vypadá neuvěřitelně čistě, má vyrovnaný tón a září – rychle.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště