Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Veletrh KABO zná nejlepší exponáty

Hlavní ceny si z 21. ročníku soutěže TOP MODEL odnesli zástupci společností Wortmann ČR, Jiří Šnobl a Picollo. Odborná porota tentokrát vybírala ze 35 exponátů obuvi a kožené galanterie od osmnácti vystavovatelů. Soutěž organizují Česká obuvnická a kožedělná asociace a společnost Veletrhy Brno, mediálním partnerem je odborný časopis Svět textilu & Svět obuvi.

Cenu TOP DESIGN AWARD udělovanou za módnost, nápaditý design a sledování trendů získala firma Wortmann ČR, dodavatel značky Tamaris. Vítězný model dámské šněrovací  kotníčkové usňové obuvi je v ležérním pánském vzhledu a zaujme barevným sladěním svršku s podšívkou i nenásilným ozdobným štěpováním. Cenu TOP QUALITY AWARD tradičně získává výrobek s vynikající kvalitou zpracování i materiálů pro nejvyšší komfort nošení. Právě taková je pánská usňová celoroční vycházková obuv v černé barvě od firmy Jiří Šnobl. Cenu TOP INNOVATION AWARD udělovanou za použití inovačních technologických postupů či materiálů získala firma Picollo. Její univerzální batoh pro studenty i volný čas vyniká nízkou hmotností i propracovaným ergonomickým řešením. Je vybaven dvěma hlavními komorami, bederním i prsním pásem a integrovanou pláštěnkou.

Kromě tří hlavních cen se odborná porota rozhodla udělit také čtyři zvláštní ceny. Zvláštní cenu za design převzala firma V+J Obuv za pánskou vycházkovou polobotku  s jednoduchým a funkčním designem v módní barevnosti. Zvláštní cenu za kvalitu získali hned tři vystavovatelé. Prvním je firma Numero Uno, která byla oceněna za dámskou usňovou letní obuv značky GEOX s dokonalým zpracováním a módním designem vykrajovaného svršku. Společnost DAPI oslovila porotu pánskou celousňovou obuví s komfortní vkládací stélkou. Zvláštní cena za kvalitu patří také společnosti Beďa obuv a její dětské kotníčkové celousňové obuvi se zvýšenou špicí, která brání okopání.

Všechny vítězné i nominované modely si návštěvníci veletrhu KABO mohou prohlédnout ve vitrínách naproti stánku České obuvnické a kožedělné asociace v pavilonu P nebo také zde.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště