Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh módy

KABO
21.-23.8. 2011

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Stylová vozidla na STYLU

V rámci doprovodného programu veletrhů STYL a KABO se představí i „stylové“ hybridní modely značky Lexus. Všechny čtyři modely můžete shlédnout na volné ploše v pavilonu P u Premium baru.

Společnost C&K a.s. se sídlem v Brně, Vídeňská 100 podniká v automobilovém průmyslu již od roku 1993. V současné době zajišťuje prodej nových vozů značky TOYOTA, LEXUS a SUBARU. Samozřejmostí je pak také nabídka odborného záručního a pozáručního servisu na tyto vozy. Pro návštěvníky veletrhu Styl a Kabo autosalon Lexus Brno připravil prezentaci plně hybridních vozů této exklusivní značky.
Hybridní vozy LEXUS si můžete prohlédnout v přízemí pavilonu P.
Více informací na www.lexus-brno.cz


Hybridní vozy LEXUS

V roce 2004 představil Lexus průlomové řešení: plně hybridní pohon Lexus Hybrid Drive. Tato inovace dosahuje díky inteligentní kombinaci mimořádně hospodárného zážehového motoru a jednoho nebo více vysoce výkonných elektromotorů dosud nemožného cíle: výkon a zrychlení se vyrovná velmi výkonnému luxusnímu automobilu, ale spotřeba paliva a emise zůstávají na působivě nízké úrovni menších vozidel. Kromě toho je toto pohonné ústrojí tak nepřekonatelně tiché, pohotové a sofistikované, že se jízda v hybridním vozidle stává zážitkem zcela nové úrovně. V režimu Elektric Vehicle je vůz navíc téměř bezhlučný a neprodukuje žádné emise. Dodnes zůstává Lexus prvním světovým výrobcem luxusních vozů, který nabízí ucelenou řadu vysoce výkonných plně hybridních modelů:

  • RX 450h, hybridní crossover, jež je přímým nástupcem prvního hybridního SUV na světě RX 400h, GS 450h, vysoce výkonný hybridní sedan
  • LS 600h, hybridní limuzína se stálým pohonem všech kol - vlajková loď prémiové značky Lexus
  • CT 200h, novinka a čtvrtý plně hybridní model, určený do městského provozu.

STYL-KABO 2011/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště