Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Známe osobnosti roku 2013 v textilním a obuvnickém průmyslu

 

U příležitosti veletrhů módy udělil časopis Svět textilu & obuvi prestižní ocenění dvěma významným osobnostem oboru – spolumajiteli společnosti 2G Lipov Oldřichu Glogarovi a zlínskému výzkumníkovi a vývojáři unikátních obuvnických materiálů Pavlu Kubinovi.

Osobností roku 2013 v textilním a oděvním průmyslu se stal Oldřich Glogar, majitel společnosti 2G Lipov, která je se 120 zaměstnanci největším výrobcem přikrývek, polštářů a čalounických výplní v prostoru bývalého Československa. Firma se zaměřuje na trvalé zvyšování technologické úrovně, mj. nabízí také zdravotní výrobky a program pro alergiky.

Cenu pro Osobnost roku 2013 v obuvnickém průmyslu převzal Pavel Kubina, spolumajitel společnosti Moravia Plast Zlín, který se dlouhodobě věnuje vývoji polyuretanových i jiných materiálů pro obuvnický průmysl. Zabývá se rovněž poradenstvím v oblasti technologie výroby obuvi, polotovarů a technologie plastů a mj. má zásluhu na vývoji speciálních návleků na obuv používaných v jaderných elektrárnách mnoha zemí.
Ocenění předal Michal Korol, šéfredaktor časopisu Svět textilu & obuvi, který navázal na tradici časopisu TextilŽurnál a jeho ceny udělované výrobcům, obchodníkům a také osobnostem roku. Redakce Světa textilu & obuvi se loni rozhodla tuto tradici obnovit. O laureátech ocenění Osobnost roku rozhoduje porota složená z předních odborníků oboru.

Datum: 18.2.2014 17:01:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště